امروز

سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۲۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

 به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ  نجف حمید زاده گفت : در راستای بهینه سازی موضوع معاینه اولیه مشمولان خدمت سربازی ، سازمان وظیفه عمومی با ۱۲۰۰ پزشک ، از بین پزشکان نیروهای مسلح در سطح کشور ، قرارداد همکاری امضا شده است.

وی در خصوص انتخاب پزشکان نیروهای مسلح در معاینه اولیه مشمولان،گفت: پزشکان نیروهای مسلح به لحاظ موقعیت شغلی خود به آیین نامه معافیت های پزشکی تسلط داشته ، همچنین دسترسی وظیفه عمومی به این افراد، از نظر اجرای برنامه های آموزشی و نظارت بر عملکرد آنان آسان تر است.

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: به منظور ارائه تسهیلات بیشتر به مشمولان، درحال حاضر در سطح استان تهران ارتباط دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) با پزشکان معاین اولیه به صورت الکترونیکی است که در صدد ایجاد و توسعه این نوع شبکه ارتباطی برای پزشکان معاینه اولیه در سراسر کشور هستیم.

وی ادامه داد : برای انجام معاینه اولیه ، مشمولان از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) به پزشک معاینی که به محل سکونت فرد نزدیک باشد معرفی و پس از تکمیل فرم خود اظهاری و معاینه توسط پزشک ، نتیجه به دفاتر مذکور ارسال می شود.

معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان گفت : در صورتی که مشمول به نظر پزشک معاین اولیه اعتراض داشته باشد، طبق برگ خود اظهاری، درخواست وی در شورای پزشکی وظیفه عمومی بررسی می شود.

سرهنگ حمیدزاده در خاتمه گفت: در شهرستان های کوچکی که دسترسی به پزشک نیروهای مسلح وجود ندارد ، برای انجام معاینه اولیه مشمولان از پزشکان غیر نظامی مجرب و خوش نام استفاده می شود.منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی