امروز

چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۰:۱۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماع > اجتماعی – سرایدار ساختمان که در جریان یک درگیری تعمیرکار آسانسور را به قتل رسانده بود، می‌گوید که هرگز قصد آدمکشی نداشته و پشیمان است.

این جنایت ۲۸ اسفند سال گذشته در ساختمانی در غرب پایتخت رخ داد. قربانی جوانی ۳۶ساله بود که برای تعمیر آسانسور به ساختمانی رفته اما در آنجا با سرایدار ۳۳ساله ساختمان درگیر شده بود. در این درگیری مرد تعمیرکار با ضربه چاقویی که به پایش خورد جانش را از دست داد و متهم که سرایدار ساختمان بود دستگیر شد.

او در تحقیقات به کارآگاهان گفت:آن روز تعمیرکار آسانسور به ساختمان آمد. کارش طول کشید و اصلا مشکلی میان ما نبود. به او ناهار دادم و حتی برایش چای بردم اما در آخر زمانی که قصد رفتن داشت به او گفتم پیچ پنلی که داخل کابین آسانسور باز کرده را ببندد چون ممکن بود خطرناک باشد.

او اصلا به حرف من توجهی نکرد و همین موضوع باعث جروبحث میان ما شد. او همچنان از بستن پیچ پنل امتناع می‌کرد که با هم درگیر شدیم و من با چوب او را زدم. وی ادامه داد: پس از آن به داخل اتاقک رفتم که ناگهان به شیشه اتاقک ضربه‌ای زد و شیشه شکست و خرد شد. زن و بچه‌ام به‌شدت ترسیدند و وحشت کردند.

من که واقعا از این کار او عصبانی شده بودم به‌دنبالش رفتم. مقابل در ورودی ساختمان بود که گیرش انداختم. بار دیگر درگیر شدیم و من هلش دادم که ناگهان چاقویی که در دست خودش بود به پایش برخورد کرد و زخمی شد. من اصلا نمی‌خواستم او را به قتل برسانم. وقتی شنیدم فوت شده خیلی ناراحت شدم. همه‌‌چیز در یک لحظه رخ داد و اصلا قصد کشتن کسی را نداشتم.

به گزارش همشهری، متهم هفته گذشته با دستور قاضی محسن مدیرروستا بازپرس جنایی تهران صحنه جنایت را بازسازی کرد و در جریان بازسازی درحالی‌که گریه می‌کرد مدعی شد که پشیمان است و هرگز نیت آدمکشی نداشته است. پرونده به‌زودی پس از صدورکیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده خواهد شد.

منبع: همشهری انلاین

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی