رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۰ رجب ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 28 March
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

سازمان وظیفه عمومی ناجا شروط فعالیت فوتبالیست‌های متخلف در فصل بعدی لیگ برتر را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد‌: فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت‌شان باطل شده در صورتی که به خدمت اعزام شده باشند می‌توانند در تیم‌های نظامی فعالیت کنند. در […]

سازمان وظیفه عمومی ناجا شروط فعالیت فوتبالیست‌های متخلف در فصل بعدی لیگ برتر را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد‌: فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت‌شان باطل شده در صورتی که به خدمت اعزام شده باشند می‌توانند در تیم‌های نظامی فعالیت کنند.

در این اطلاعیه آمده است:« با هماهنگی مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، فوتبالیست‌هایی که کارت معافیت آنان به دلیل تخلفات صورت گرفته، ابطال شده است در صورتی که به خدمت سربازی اعزام و تا شروع فصل بعدی لیگ‌های فوتبال حداقل چهار ماه خدمت کرده باشند‌، می‌توانند در مسابقات فصل بعدی لیگ‌های فوتبال در تیم‌های نیروهای مسلح فعالیت کنند.

بر اساس این گزارش این دسته از مشمولان در صورتی که دوره آموزش را سپری و تاییدیه آموزش یگان را دریافت کرده باشند به شرطی می‌توانند در مسابقات فصل بعدی لیگ‌های فوتبال در تیم‌های نیروهای مسلح شرکت کنند که چهار ماه از مدت خدمت سربازی آنان گذشته باشد.»

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.