امروز

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید جواد رضوی با اشاره به موضوعیت و وضعیت مدیریت امور جوانان در نظام اداری کشور و با تاکید بر وظایف همه دستگاه ها در امور جوانان به وظایف وزارت ورزش و جوانان و همچنین اداره کل ورزش جوانان استانها افزود: وظیفه سیاست گذاری، برنامه ریزی و هماهنگی بین دستگاه ها به منظور هم افزایی فعالیتها و کاهش همپوشانی ها و موازی کاری ها در امور جوانان به عهده ستاد ساماندهی امور جوانان و در مرجع بالاتر شورای عالی جوانان است و طبعا نظارت بر عملکرد دستگاه ها را نیز شامل می شود.

مدیر کل ساماندهی و هماهنگی امور جوانان در ادامه با ارایه گزارش از عملکرد ستاد ساماندهی امور جوانان در کل کشور و رشد کمی و کیفی ستادهای شهرستانی و استانی در سال ٩۵ از اهتمام فرمانداران به مقوله جوانان تشکر و ابراز امیدواری کرد از طریق فعال تر شدن ستاد ساماندهی امور جوانان گفتمان جوانی که مورد تاکید رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان است، در همه سطوح دستگاه های کشور تقویت و در نهایت به بهبود وضعیت جوانان در کشور منجر شود.


رضوی افزود: موضوعات اشتغال، ازدواج، مسکن، اوقات فراغت، آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان از جمله موضوعاتی است که انتظار می رود ستاد ساماندهی استان بیشتر و عملیاتی تر به آنها بپردازند. 


مدیر کل ساماندهی امور جوانان با تاکید بر حضور نماینده جوانان در ستادهای استانی و شهرستانی، گفت: بدور از تبعیض جنسیتی باید از نقطه نظرات جوانان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها استفاده کرد. قطعا حضور جوانان در مراکز تصمیم ساز می تواند به افزایش فعالیتهای دستگاه های اجرایی منجر شود فقط باید آنها را باور کنیم و به این یاوران جوان اعتماد کنیم.


وی در ادامه افزود: عملکرد استان تهران در حوزه جوانان و هماهنگی بین دستگاهی در این استان در سال ٩۵در سطح متوسط ارزیابی شده و انتظار این است با برنامه ریزی بهتر و حمایت بیشتر استانداری وضعیت بهتری را در همه شهرستانهای استان تهران شاهد باشیم. هر چند در مجموع عملکرد استان تهران در مقایسه با سال ٩۴ حاکی از مسیر رو به رشد و بهبود است.


رضوی همچنین خلاصه ای از عملکرد معاونت ساماندهی امور جوانان در دولت یازدهم در حوزه مشارکتهای اجتماعی، اوقات فراغت، خانه های جوان، ازدواج و تعالی خانواده، بین الملل و شورای عالی و ستادساماندهی امور جوانان ارایه داد.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی