رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵
 • الجمعة ۲۷ جماد أول ۱۴۳۸
 • 2017 Friday 24 February
 • ads
  Untitled 2

  ads

تبلیغات

تسهیلات جدید برای سربازان متاهل،‌ در جهت افزایش جمعیت جامعه > پلیس – ایسنا نوشت: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای سربازان متاهل به شرح ذیل  می باشد. کمالی با اشاره به تسهیلات دیگری که در قانون برای سربازان متاهل پیش بینی شده است، گفت: سربازان متاهل […]

تسهیلات جدید برای سربازان متاهل،‌ در جهت افزایش جمعیت

جامعه > پلیس – ایسنا نوشت:

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای سربازان متاهل به شرح ذیل  می باشد.

کمالی با اشاره به تسهیلات دیگری که در قانون برای سربازان متاهل پیش بینی شده است، گفت: سربازان متاهل در نزدیک ترین یگان محل سکونت همسرشان به کار گرفته می‌شوند و حق عائله مندی به آنان نیز همچون کارکنان رسمی دولت پرداخت شده و 85 هزار تومان به حسابشان واریز می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین حق فرزند نیز برای این دسته از سربازان مانند کارکنان رسمی بوده و به ازای هر فرزند 21 هزار تومان به حسابشان واریز می‌شود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مرخصی سربازان متاهل 10 روز بیشتر از دیگر سربازان است گفت: این 10 روز علاوه بر دو هفته‌ای است که برای زایمان همسر به آنان تعلق می‌گیرد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

 • سلام خداییش با دو تا بچه میشه با این حقوق زندگی رو پیش برد تو رو خدا کمکم کنین.09391530143

 • سلام من سرباز سازندگی جهاد میلاجرد میباشم ومتاهلم. خانه من اراک میباشد وحدودا ۱۰۰ کیلومتر فاصله داره با محل خدمت اینجانب. البته یک خانه سازمانی غیر قابل سکونت در اختیار من گزاشتن که به ناچار مبلغ ۲ملیون تومان با هزینه شخصی خود انجام دادم تا خانه را قابل سکونت کنم. با این شرایط به من میگویند باید خانه را نیز خالی کنم. همچنین به من فشار میارن که باید از این ماه کلیه قبوض خانه و اجاره خانه نیز پرداخت کنم. رهبر معظم انقلاب(مد ظله) به فریاد ما سربازای متاهل برس.

 • باسلام…یک راست میروم سر اصل مطلب….من همسر یک سرباز بیچاره که در پادگان نیروی دریایی ارتش خدمت میکند هستم…منزلمان شیراز است و همسرم در بوشهر خدمت میکند تو را به خدا اگر توان اجرای قانونی را ندارید بیخود مردم را مسخره نکنید …فقط خدا میداند با چه رنجی بعد از ۷ سال توانستیم ازدواج کنیم گفتند سربازان متاهل به شهر محل زنرگی همسر منتقل میشوند اما همسرم را اول به سیرجان و سپس به بوشهر فرستادند حالا هم که میگویند چند ماه طول میکشد تا منتقل شوید….به من بگویید چطور بدون همسر و خرجی زندگی کنم؟ توانسته بودیم یک کار پاره وقت گیر بیاوریم که آن هم با رفتن همسرم از دست رفت..خواهش میکنم یک بار هم که شده بدون ژست سیاسی کاری بکنید…َ

 • مگه این همه بخشنامه برای سربازان متاهل نفرستادین پس چرا فرمانده تیپ ۲۳۰لشگر ۳۰گرگان با انتقالی سرباران متاهل به نزدیگترین محل زندگی مخالفت میکنن

ارسال دیدگاه

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.