امروز

دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۳۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر، این هفته انتشار عکس خمیازه یکی از اعضای شورای شهر تهران سبب دلخوری وی شد. به اعتقاد این عضو شورا هیات رییسه شورا باید به این موضوع ورود و از نمایندگانی که با رای میلیونی مردم وارد شورا شده اند دفاع کند.

 مجید فراهانی عضو کمیسیون بودجه نیزدر حمایت از این سخنان  با بیان اینکه اعضای شورای شهر دو هفته است که کار خود را شروع کرده‌اند و گویا برخی محافل از انسجام و عملکرد شورا ناراحت هستند و به همین دلیل به دنبال شکار لحظه‌ها هستند که در کانال و سایت‌ها منتشر کنند، گفت: من در این رابطه به هاشمی نیز نامه نوشتم و اگر قرار است عکس داخل صحن شکار لحظه‌ها شود و با آن نمایندگان را زیر سوال ببرند باید هیات رئیسه پیگیری کند و تصمیم عاجل در این قضیه گرفته شود.


 دلجویی دیرهنگام از اهالی رسانه


سخنان این دو عضو سبب دلخوری و واکنش اهالی رسانه شد و برخی این دلخوری را به احمد مسجد جامعی عضو شورای سوم ،چهارم و پنجم شورای شهر تهران منتقل کردند  .


 احمد مسجد جامعی  نیز در صحن شورا  با بیان اینکه از رسانه‌ها سپاسگزارم، اظهار کرد: مشی رسانه‌ای به طور کل حمایت از تفکر شورایی و بویژه شورای پنجم است.


او ادامه داد: در شورای چهارم زمانی که حوزه حضور رسانه‌ها بیشتر شد ما پشتوانه‌ای برای اجرایی شدن مصوبات پیدا کردیم چراکه رسانه‌ها حامیان اصلی شورا در گسترش مشارکت شهروندان هستند.


در ادامه امینی که ریاست شورا را برعهده داشت گفت: آنچه که به عنوان تذکر مطرح شد به منزله نادیده گرفتن فعالیت رسانه‌ها در شورای پنجم نیست. رسانه‌ها ستون چهارم دموکراسی است و ما از تلاش‌های آن‌ها در عرصه اطلاع‌رسانی تقدیر می‌کنیم.


او ادامه داد: آنچه که مطرح شد صرفا گلایه از برخی افرادی بوده که شاید از اصحاب رسانه‌ هم نباشد و تصاویری از طریق آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده که مناسب نبوده است.


شکار لحظه بخشی از کار رسانه است 


ناهید خداکرمی نیز در این رابطه گفت: مارکتینگ رسانه ایجاب می کند که شکار لحظه ها کنند؛ چراکه به دلیل هیجان رسانه ای باید عکسهای مختلف بزنند. ممکن است ما چرتی بزنیم و آنها هم عکس بیندازند.


سیدمحمود میرلوحی نیز  پیشنهاد جشنواره مطبوعاتی برای رسانه‌هایی که پوشش خبری اخبار این شورا را برعهده دارند، داد.


وی در تذکری ضمن قدردانی از تلاش قابل توجه رسانه‌ها در پوشش اخبار شورا گفت: لازم است جشنواره‌ای را پیش‌بینی کنیم که تا رسانه‌هایی که در پوشش اخبار شورا تلاش بیشتری دارند، در دوره‌های معینی معرفی شوند.


این عضو شورای شهر تهران از زحمات همه رسانه‌ها در پوشش اخبار  شورای شهر تهران، ری و تجریش تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی