رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۰ رجب ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 28 March
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

دستگیری جاعلان کارتهای پایان خدمت و معافیت سربازی فرمانده انتظامی شهرستان بوکان آذربایجان غربی از دستگیری سه نفر جاعل کارتهای پایان خدمت و معافیت سربازی خبر داد.   به گزارش سرویس«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ بندریان اظهار کرد: در پی وصول یک برگ کارت معافیت خدمت سربازی که جعلی بودن آن پس از استعلام از […]

دستگیری جاعلان کارتهای پایان خدمت و معافیت سربازی

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان آذربایجان غربی از دستگیری سه نفر جاعل کارتهای پایان خدمت و معافیت سربازی خبر داد.

 

به گزارش سرویس«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ بندریان اظهار کرد: در پی وصول یک برگ کارت معافیت خدمت سربازی که جعلی بودن آن پس از استعلام از معاونت وظیفه عمومی محرز شده بود، موضوع جهت رسیدگی در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی متهم دستگیر که پس از انتقال به مقر پلیس در تحقیقات فنی و پلیسی ابتدا با بیان اظهارات فریبنده سعی در گمراهی ماموران داشت اما با تحقیق و گردآوری ادله غیر قابل انکار توسط پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و اعتراف نمود که چند سال قبل توسط یک نفر رابط با پرداخت مبلغی وجه نقد کارت مذکور را دریافت کرده است.

 

بندریان در ادامه بیان کرد: با همکاری متهم و تحقیقات پلیس در این زمینه یک نفر از رابطان مرتبط با جاعل اصلی کارتهای پایان خدمت و معافیت دستگیر که در بازجویی صورت گرفته او نیز ضمن تائید اظهارات متهم عنوان کرد که پولهای دریافتی را به شخصی به هویت معلوم پرداخت و نامبرده اقدام به جعل و تحویل کارت می‌کرده است که با اقدامات اطلاعاتی نامبرده نیز دستگیر و به بزه انتسابی اقرار کرد.

 

فرمانده انتظامی بوکان در پایان خاطر نشان کرد: متهمان به همراه پرونده جهت رسیدگی به دادسرای عمومی و انقلاب بوکان معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.