رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ جماد ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 25 March
 • ads
  Untitled 2

  ads

تبلیغات
 • چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
 • کد خبر : 15416
 • مشاهده : 13 بازدید
 • ناجا
 • چاپ خبر : دستگیری فردی که ۸۵۰ میلیون ریال از ۲ قالیباف راوری کلاه برداری کرد

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ ‘هادی میرزایی’ افزود: در پی شکایت ۲ نفر مبنی بر کلاهبرداری فردی که از طریق شبکه های اجتماعی در زمینه خرید و فروش قالی، محصولات کشاورزی و غیره فعالیت می کرد، موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی اظهار […]


به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ ‘هادی میرزایی’ افزود: در پی شکایت ۲ نفر مبنی بر کلاهبرداری فردی که از طریق شبکه های اجتماعی در زمینه خرید و فروش قالی، محصولات کشاورزی و غیره فعالیت می کرد، موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد فرد کلاهبردار پس از تبلیغات گسترده در یکی از شبکه های اجتماعی و دادن قیمت مناسب به خریداران، بنا به درخواست فروشندگان قالی دستبافت به همراه ۲ نفر از همدستانش وارد شهر راور می شود.
سرهنگ میرزایی ادامه داد: افراد مذکور در روز تعطیل با حضور در منزل فروشندگان که در زمینه بافت قالی فعالیت می کردند، اقدام به خرید ۲ تخته قالی به ارزش ۹۰ میلیون ریال از یک قالیباف و همچنین ۲ تخته قالی نفیس دیگر به ارزش ۷۶۰ میلیون ریال از فرد دیگری کرده و در قبال آن چکی به تاریخ ۲ روز بعد ارائه دادند.
وی افزود: فروشندگان پس از مراجعه به بانک برای وصول چک، دریافتند که چک ارائه شده، مربوط به شخصی متوفی و به سرقت رفته است.
فرمانده انتظامی شهرستان راور با اشاره به تلاش پلیس در شناسایی متهمان خاطر نشان کرد: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و اطلاعاتی فرد مورد نظر را در شهر کرمان شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی همچنین گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است و دستگیری همدستان وی در دستور کار پلیس قرار دارد.
سرهنگ هادی میرزایی تصریح کرد: لازم است شهروندان قبل از انجام معاملات روزمره خود چک و وضعیت حساب فرد خریدار را از بانک مورد نظر استعلام کنند و فریب تبلیغات در فضای مجازی را نخورند و در صورت آگاهی از فعالیت افراد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس دهند.
خبرنگار و انتشار دهنده: نجمه حسنی
۳۰۲۹

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.