امروز

یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۳:۰۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا، فریبرز حمیدی با اشاره به برگزاری دو ساله آموزش‌های ضمن خدمت معلمان به صورت الکترونیک بیان کرد: با توجه به موفقیت برگزاری دوره‌های ضمن خدمت الکترونیک، تصمیم بر این شده که در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ بخشی از دوره‌ها در این پایه تحصیلی به صورت الکترونیکی باشد که پیش‌نویس بخشنامه آن آماده شده و برای نهایی شدن به کمیته مستندسازی ارسال شده است.

معاون منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: بعضی از دوره‌های ضمن‌خدمت معلمان در دوره تحصیلی یازدهم نیز به صورت تأمین مدرسی و تعدادی از دروسی که نیاز به کارگاه و آزمایشگاه دارد و عملی است، به صورت حضوری و کلاسی برگزار می‌شود.

وی افزود: بدین ترتیب پیش‌بینی می‌شود، امسال ۲۰۰ هزار نفر از معلمان دوره تحصیلی یازدهم تحت آموزش‌های ضمن‌خدمت الکترونیک قرار گیرند که شرکت معلمان دارای ابلاغ تدریس در این پایه برای کلیه شاخه‌های دارای کتب تازه تالیف الزامی است.

معاون منابع انسانی مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به رضایتمندی ۸۰ درصدی شرکت‌کنندگان در دوره‌های ضمن‌خدمت الکترونیکی، عنوان کرد: این امر باعث شده که وزارت آموزش و پرورش برای به کارگیری از این روش ترغیب شود، به طوری که در حال حاضر سه دوره واژه‌های آسمانی، اصول و مبنای شاخه فنی و حرفه ای و فعالیت‌های مکمل آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی در حال اجراست.

بر اساس گزارش سایت آموزش و پرورش، وی گفت: همچنین برگزاری دوره‌های هوشمندسازی مقدماتی و سایر دوره‌های تخصصی مهارتی،‌ تبدیل دوره‌های آموزشی به پودمان‌های آموزشی برای استفاده از گواهینامه نوع دوم و مطابقت دادن آن ها با سایر رشته‌های دانشگاهی از جمله دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد از جمله مواردی است که در سال جاری توسط دوره‌های الکترونیکی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی