امروز

سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۲۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

سارق سابقه‌دار ضارب روحانی در متروی شهر ری بود

اجتماع > اجتماعی – بررسی‌های تازه در پرونده چاقوکشی در متروی شهرری نشان می‌دهد ضاربی که با شلیک پلیس کشته شده، ۳ سابقه کیفری در پرونده خود داشته است.

 این حادثه، در متروی شهرری رخ داد و ضارب با حمله به یک روحانی وی را با ضربات چاقو زخمی کرد. او پس از مجروح کردن ۲نفر دیگر با شلیک گلوله پلیس از پادرآمد. در فیلمی که از صحنه حادثه منتشر شده نشان داده می‌شود ضارب در آخرین لحظات با تیغ‌موکت بری که در دست دارد به سمت ماموران پلیس می‌رود و یکی از ماموران با استفاده از اسلحه کلاشنیکف و از فاصله‌ای نزدیک او را هدف قرار می‌دهد.

پس از این حادثه روحانی مجروح برای مداوا به بیمارستان هفتم تیر منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. او درباره حادثه می‌گوید: «اگر ۲جوان فداکار به دادم نمی‌رسیدند و مرا را از دست ضارب نجات نمی‌دادند، قطعا جانم را از دست می‌دادم.» این روحانی ۴۷ساله پیش از این قاضی دادگاه شهرری بوده است اما به‌دلیل دیسک کمر خودش را بازخرید کرده بود.

او ادامه داد: صبح آن روز در شهرری کارهایم را انجام دادم و ساعت ۱۰:۳۰به مترو رفتم تا به محل کارم بروم. منتظر قطار ایستاده بودم که یک‌باره شخصی از پشت سر به من حمله کرد و ضربه‌ای به گردنم زد. من اصلا با او هیچ صحبتی نکردم و او کاملا بی‌هوا و ناگهانی به من حمله کرد. من حتی چاقو را هم ندیدم،

انگار گفته‌اند که تیغ موکت‌بری بوده است. او قصد داشت باز ضربه‌ای دیگر به گردنم بزند اما مچش را گرفتم و با هم درگیر شدیم. او یک ضربه به‌گردنم و ضربه‌ای دیگر به کف دستم زد و همان لحظه ۲ جوان فداکار وی را گرفتند و من توانستم فرار کنم. وی ادامه داد: خودم را به نگهبانی رساندم و روی صندلی نشستم. همه شوکه شده بودند، هیچ‌کس جرأت نمی‌کرد نزدیک شود. پس از گذشت ۳دقیقه پلیس و حراست وارد عمل شدند و در نهایت شنیدم که ضارب کشته شده است.

در همین حال برادر این روحانی به همشهری گفت: پزشکان می‌گفتند ضربه‌ای که به گردن برادرم وارد شده خطرناک است اما خوشبختانه او نجات یافت و ۲یا ۳روز دیگر مرخص خواهد شد. به گزارش همشهری، ضارب که با شلیک گلوله پلیس کشته شد ۴۰سال داشت که در بررسی‌ها مشخص شده ۳سابقه کیفری داشته و پیش از این به اتهام سرقت، نزاع و درگیری و رابطه نامشروع به زندان رفته بود.

منبع: همشهری انلاین

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی