رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
  • الخميس ۲ رجب ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 30 March
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

  به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی تیپ ۱۳۰ شهید دلجویان خراسان شمالی، معاون هماهنگ کننده این تیپ در آیین برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) گفت: انجام این آیین به خاطر قدردانی از زحمات، تلاش و فداکاری هایی که در طول خدمت مقدس سربازی انجام می دهید، منعقد شده است. سرهنگ محمد امین […]

 

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی تیپ ۱۳۰ شهید دلجویان خراسان شمالی، معاون هماهنگ کننده این تیپ در آیین برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) گفت: انجام این آیین به خاطر قدردانی از زحمات، تلاش و فداکاری هایی که در طول خدمت مقدس سربازی انجام می دهید، منعقد شده است.
سرهنگ محمد امین زینالی اظهار کرد: اگرامروز امنیت آسایش یا پیشرفت درعرصه های مختلف داریم مدیون فداکاری ایثارگری وشهامت شما سربازان عزیز و شهدایی که با نثار جان خود درخت انقلاب را آبیاری کردند هستیم.
وی گفت: ما در لباس مقدس سربازی باید از حریم دین اسلام ، قرآن و ولایت دفاع کنیم و مسئله دفاع و جهاد در زمان پیامبراکرم(ص) و دفاع مقدس نیز وجود داشته است و مختص به زمان یا افراد خاص نمی شود.
سرهنگ زینالی با بیان اینکه تمام لحظاتی که ما در اینجا سپری می کنیم عبادت محسوب می شود افزود: لذا ما باید قدرزمان وقدرخودمان را بدانیم چراکه همه شما عزیزان لایق تقدیرهستید وهمه این شایستگی را داشتید که این انتخاب شدگان در اصل خود شما هستید.
معاون هماهنگ کننده تیپ ۱۳۰ شهید دلجویان خراسان شمالی گفت: مفهوم عامه سرباز به تمامی نیروهای مسلح اطلاق می شود هر آموزشی که شما در محیط سربازی فرا می گیرید بایستی طوری خودمان را قوی کنیم که دشمنان موقعی که شما را می بینند مایوس شوند زیرا که امنیت امروز ما با وجود شما سربازان است.
در پایان از کارکنان نمونه با اهداء لوح و مرخصی تشویقی تقدیر به عمل آمد و نفرات شاخص (حافظان قرآن کریم ،فعالان فرهنگی ، ایثارو فداکاری و از خود گذشتگی ، مبتکر و خلاقیت) به جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در منطقه شمال شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند.
۷۱۸۶/ ۶۰۴۲ خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده:سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.