امروز

پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۴:۴۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

اجتماع > اجتماعی – سقوط مرموز دختر جوان از طبقه سوم ساختمانی در پایتخت، تیم جنایی را در برابر یک معمای پیچیده قرار داده است.

ساعت ۸صبح سه‌شنبه گزارش مرگ مرموز دختری جوان در اختیار قاضی سیدسجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل پایتخت قرار گرفت. پس از این تماس بود که او به همراه تیم تجسس راهی محل حادثه در شرق تهران شدند. آنطور که مشخص بود قربانی ساعتی قبل‌تر از طبقه سوم ساختمان مسکونی به پایین سقوط کرده بود.

در چنین شرایطی تیم جنایی خود را به آپارتمان طبقه سوم رساند اما هرچه زنگ زد کسی در را باز نکرد. تحقیق از همسایه‌ها نشان می‌داد که آپارتمان متعلق به پسری جوان است که به‌صورت مجردی زندگی می‌کرد. کارآگاهان که مطمئن بودند داخل خانه، پسرجوان و مهمانانش حضور دارند با تهدید از آنها خواستند تا در را باز کنند.

همین کافی بود تا پسرجوان وحشت زده در آپارتمان را به روی تیم جنایی باز کند. داخل خانه به جز او، دختر و پسر دیگری حضور داشتند. کارآگاهان در ابتدا به تحقیق از صاحبخانه پرداختند. پسر جوان به مأموران گفت: شب گذشته قربانی به همراه دختر و پسر دیگری به خانه‌ام آمدند.

دورهم یک مهمانی گرفته بودیم و حتی مشروبات الکلی هم مصرف کردیم اما نمی‌دانیم چه شد که در نیمه‌های شب دختر جوان به سمت پنجره رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد. پس از اظهارات عجیب این پسرجوان، قاضی جنایی دستور بازداشت وی و دختر و پسردیگر را که در خانه بودند صادر کرد تا با انجام تحقیقات معمای مرگ مرموز دختر جوان آشکار شود.

منبع: همشهری انلاین

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی