امروز

یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۱:۱۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

وحید عضدی گفت: طبق ضوابط جدید ستاد کل نیروهای مسلح انجام پروژه‌های تحقیقاتی احتساب کسر خدمت کارکنان وظیفه صرفاً شامل محققانی می‌شود که قبل از اعزام به خدمت، اقدام به دریافت و انجام پروژه کرده باشند.

وی بیان داشت: بنابراین از تاریخ صدور این ابلاغیه واگذاری پروژه های تحقیقاتی به کارکنان وظیفه شاغل به خدمت در نیروهای مسلح یا سازمان های کشوری در چارچوب شیوه نامه یادشده مجاز نیست اما سازمان ها می توانند از این افراد در راستای فعالیت های پژوهشی و دیگر فعالیت های علمی در چارچوب مقررات سازمانی و حفاظتی استفاده بهینه خدمتی به عمل آورند.

سرگرد عضدی افزود: براساس تبصره‌های این ابلاغیه‌ جدید، ارزیابی پروژه محققانی که پروژه تحقیقاتی آنان قبل از اعزام به خدمت به اتمام رسیده باشد، در زمان آموزش یا در حین خدمت قابل انجام است.

وی یادآور شد: کارکنان وظیفه محققی که پیش از صدور این ابلاغیه، مجوز انجام پروژه در حین خدمت دریافت کرده و بخشی از پروژه را انجام داده اند در شمول این ابلاغیه قرار نمی گیرند و اتمام پروژه توسط آن ها در ضمن خدمت بلامانع است.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان اضافه کرد: محققان وظیفه‌ای هم که مجوز انجام پروژه‌های تحقیقاتی، قبل از اعزام به خدمت برای آنان صادر شده و حداقل ۷۰ درصد پروژه را انجام داده و شرایط تمدید تاریخ اعزام را ندارند، اتمام پروژه از سوی آنان پس از اعزام به خدمت و یا در حین خدمت مانعی ندارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی