رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۰ رجب ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 28 March
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

جامعه > پلیس – رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح اعلام کرد: دارندگان مدال طلای بازی های آسیایی از انجام خدمت سربازی معاف می شوند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهرعلی باران چشمه گفت: براساس قانون سرباز قهرمان، تمام دارندگان مدال طلا در بازی های آسیایی از انجام خدمت دوره […]

جامعه > پلیس – رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح اعلام کرد: دارندگان مدال طلای بازی های آسیایی از انجام خدمت سربازی معاف می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهرعلی باران چشمه گفت: براساس قانون سرباز قهرمان، تمام دارندگان مدال طلا در بازی های آسیایی از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می شوند و این معافیت شامل ورزشکاران انفرادی و تیم های گروهی نیز خواهد شد.

او با بیان اینکه یکی از فرزندان دارندگان مدال طلا در مسابقات پارالمپیک آسیایی نیز از انجام خدمت سربازی معاف خواهد شد گفت: تمام این افراد باید تنها دوران آموزشی خود را سپری کنند و پس از آن کارت معافیت سربازی به آنها ارایه می شود.

به گفته باران چشمه، در صورتی که هر یک از این قهرمانان به سربازی اعزام نشده یا حین انجام خدمت سربازی بوده باشند می توانند با ارایه درخواست خود به وزارت ورزش و جوانان نسبت به دریافت معافیت خود اقدام کنند.

او در خصوص این افراد تاکید کرد که ثبت درخواست معافیت این افراد تنها باید از طریق وزارت ورزش و جوانان انجام شود.

رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح همچنین گفت: برابر قانون به دارندگان مدال های برنز و نقره در بازی های آسیایی معافیت اعطا نمی شود.

سردار باران چشمه درباره امکان اعطای معافیت به فرزندان بانوان قهرمان در بازی های آسیایی نیز گفت: در خصوص فرزندان بانوان، در قانون چیزی پیش بینی نشده که به نظر من این موضوع نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.