امروز

چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۵۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان خرداد ماه ۱۳۷۸ برای انجام خدمت دوره ضرورت اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم سال‌های مذکور که برگ آماده به خدمت با تاریخ ۱۹ خرداد ماه ۹۶ دریافت کرده‌اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

مشمولان ساکن تهران

 

تمام مشمولان کاردانی، دیپلم، زیر دیپلم، غایب و غیرغایب دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال ۹۶ باید رأس ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹۶/۳/۲۰ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

 

مشمولان ساکن سایر استان‌ها

 

کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم تمام مشمولان کاردانی، دیپلم، زیر دیپلم، غایب و غیرغایب دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ خرداد ماه سال ۹۶ باید رأس ساعت ۶ صبح روز شنبه ۹۶/۳/۲۰ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

 

لازم است ذکر شود، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب می‌شود. همچنین آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده‌اند، می‌توانند به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور، اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

 

بر اساس این گزارش، مشمولان باید برگه‌های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی و … را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی