رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ جماد ثاني ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 25 March
 • ads
  Untitled 2

  ads

تبلیغات
 • پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۰
 • کد خبر : 15475
 • مشاهده : 20 بازدید
 • ناجا
 • چاپ خبر : فرمانده کل ارتش لبنان رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را « مصیبت بزرگ» خواند

به گزارش ایرنا ، در این پیام که روز چهارشنبه صادر شد، آمده است: کارنامه این بزرگمرد راحل که خداوند او را در رحمت واسعه خویش قرار دهد، مشحون از تاریخی ممتاز و موفقیت های بزرگ در خدمت به ایران است.فرمانده کل ارتش لبنان می نویسد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مواضعی شرافتمندانه در […]


به گزارش ایرنا ، در این پیام که روز چهارشنبه صادر شد، آمده است: کارنامه این بزرگمرد راحل که خداوند او را در رحمت واسعه خویش قرار دهد، مشحون از تاریخی ممتاز و موفقیت های بزرگ در خدمت به ایران است.
فرمانده کل ارتش لبنان می نویسد: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مواضعی شرافتمندانه در حمایت از لبنان در رویاروئی با متجاوزان اسرائیلی و حمایت از همه قضایای عربی به ویژه فلسطین داشت.
ژنرال قهوجی خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران آورده است: از خداوند صحت و سلامتی حضرتعالی و حرکت مستمر جمهوری اسلامی ایران در پیشرفت و شکوفائی و تقویت ثبات را مسئلت می کنم.
براساس این گزارش، فرمانده کل ارتش لبنان همچنین در پیامی جداگانه به « محمد فتحعلی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان می نویسد: رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رهبری ، رئیس جمهوری ، ملت و ارتش ، خانواده آن فقید و شما تسلیت می گویم.
در این پیام تصریح شده است: ما امروز فقدان این راحل بزرگ و پرچمداری از پرچمداران ملت ایران در اندیشه ، اخلاص و مبارزه برای ملت ایران و همه ملت های منطقه را احساس می کنیم.
ژنرال قهوجی می افزاید: ما امروزهمچنین فقدان یک دوستدار ملت را که همواره خواستار عزت و سربلندی آن بود و در کنار مقاومت آن در مقابل دشمن اشغالگر اسرائیلی با اقتدارایستاده بود، احساس می کنیم.
به گزارش ایرنا، « مروان حماده» وزیر تربیت و آموزش عالی لبنان، « غطاس الخوری» وزیر فرهنگ لبنان، « میریام الیاس اسکاف» رئیس فراکسیون الشعب در پارلمان لبنان، شیخ اسد علی عاصی رئیس شورای اسلامی علوی لبنان، عمرعبدالقادر غندور رئیس موسسه وحدت اسلامی لبنان و سفیر مکزیک در لبنان هم در پیام های جداگانه به سفیر ایران در لبنان ، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری ، رئیس جمهوری ، رئیس مجلس ، وزیر امور خارجه ، دولت و ملت ایران و خانواده آن فقید تسلیت گفته اند.
حماده در پیام تسلیت خود به فتحعلی تاکید کرده است: از اینکه به دلیل همراهی با ژنرال « میشل عون» رئیس جمهوری لبنان در سفر رسمی به سعودی و قطر شخصا نتوانستم با حضور در سفارت ایران در بیروت ، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت بگویم، عذرخواهی می کنم.
« طلال ارسلان» وزیر امور مهاجران و رئیس حزب دموکراتیک لبنان هم در پیام های جداگانه رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، « حسن روحانی» رئیس جمهوری و « محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفته است.
ارسلان در این پیام ها همچینن رحلت رئیس جمهوری اسبق ایران را به ملت ایران و خانواده آن فقید تسلیت گفته است.
شیخ علامه عفیف النابلسی» از علمای برجسته شیعه لبنان و « جان عبید» وزیر اسبق امور خارجه لبنان هم در تماس های تلفنی با سفیر جمهوری اسلامی ایران ، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، عصر یکشنبه گذشته در سن ۸۲ سالگی و بعداز سالهای طولانی مجاهدت و مبارزه و تلاش برای ساختن ایران اسلامی ، به دیدار معبود خود شتافت و ملتی را داغدار کرد.
خاورم *۱۳۲۴** انتشار دهنده: فردین پازوکی

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.