امروز

جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۱۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی در مراسم افطار سازمان بهزیستی با خیرین در شیرخوارگاه آمنه با بیان اینکه معیار انسانی و اخلاقی بودن یک جامعه، میزان توجه افراد به اقشار محروم و ضعیف جامعه است، گفت: امروز نیازمند جنبش عظیم مددکاری هستیم و مدخل این جنبش باید بهزیستی باشد تا ضمن اینکه شاهد شکل‌گیری گفتگوی اجتماعی باشیم، بهزیستی را به بطن خانه وارد کنیم.

وزیر تعاون،  کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با اشاره به مقوله نابرابری در همه جوامع، گفت: در نابرابری جوامع غنی و فقیر، زندگی راحت و سخت و … شکل می گیرد؛ این در حالی است که معیار انسانی و اخلاقی بودن یک جامعه، میزان توجه افراد به اقشار محروم و ضعیف جامعه است.

وزیر تعاون،  کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز نیازمند جنبش عظیم مددکاری هستیم، در پایان یادآور شد: مدخل این جنبش باید بهزیستی باشد تا ضمن شکل‌گیری گفتگوی اجتماعی، بتوانیم بهزیستی را به بطن خانه وارد کنیم.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در این نوع از نابرابری خشن، کودکان معصومی هستند که در آنچه برایشان بوجود آمده نقشی ندارند گفت: کودکانی که معلول بدنیا می آیند و یا کودکانی که بدون پدر و مادر زندگی می‌کنند در مسیری قرار می‌گیرند که اگر ما و خیرین نباشیم آنها نابرابری‌های وحشتناکی را تحمل خواهند کرد.

وی ادامه داد: اینجا جمع شدیم تا اجازه ندهیم این کودکان گرفتار فرصت‌های نابرابر اجتماعی شوند. ما باید پدر و مادر اینها باشیم. معتقدم ملاک انسانی و اخلاقی بودن یک جامعه به میزان توجه آن به گروه‌های با فرصت نابرابر بستگی دارد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی