رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
 • الخميس ۲ رجب ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 30 March
 • ads
  Untitled 2

  ads

تبلیغات
 • چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰
 • کد خبر : 15408
 • مشاهده : 12 بازدید
 • ناجا
 • چاپ خبر : ملایری ها با راهپیمایی عظیم خود به اعتیاد نه گفتند

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا جوانان همیشه بیدار و از نسل انقلابی ملایر امروز در حرکتی گسترده و بی نظیر به دشمن بزرگ خود نه گفتند و با فریادهای رسای خود اعلام کردند که جوان انقلابی، دشمن اعتیاد است و برای نه گفتن به اعتیاد هیچ وقت دیر نیست.امروز در یک حرکت خلاقانه و […]


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا جوانان همیشه بیدار و از نسل انقلابی ملایر امروز در حرکتی گسترده و بی نظیر به دشمن بزرگ خود نه گفتند و با فریادهای رسای خود اعلام کردند که جوان انقلابی، دشمن اعتیاد است و برای نه گفتن به اعتیاد هیچ وقت دیر نیست.
امروز در یک حرکت خلاقانه و بی نظیر از سوی مسئولان این شهرستان، نسل جوان ملایر که خطر اعتیاد این دشمن نامحسوس را در بطن جامعه و خانواده به خوبی لمس کرده و می فهمد، به خیابان ها آمدند تا نشان دهند همانگونه در آیین های مختلفی همچون سیزده آبان و ۲۲ بهمن خشم و انزجار خود را نسبت به دشمن اعلام می کنند، امروز نیز در اقدامی ماندگار و همیشگی، انزجار و نفرت خود را از اعتیاد این دشمن پنهان جامعه و مردم فریاد زدند.
در این راهپیمایی عظیم و باشکوه که می تواند الگویی برای تمام نقاط کشور و جوانان نسل انقلابی در مبارزه همه جانبه با اعتیاد و مواد مخدر باشد، دانش آموزان انقلابی ملایر هر کدام خشم و انزجار خود را از اعتیاد با در دست داشتن پلاکاردهایی نشان دادند.
نسل جوان انقلابی ملایر پا به پای مسئولان، وزشکاران، روحانیان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم با سر دادن شعارهایی چون نسل جوان بیدار است، از اعتیاد بیزار است، ما نسل انقلابیم، دشمن اعتیادیم، مرگ بر اعتیاد، بلای خانمان سوز، اعتیاد، دشمن پیر و جوان، اعتیاد، نفرت و انزجار خود را از اعتیاد اعلام کردند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در چهار بند قرائت شد که مردم موحد و انقلابی و جوانان پرشور و مومن ملایر در این قطعنامه اعلام کردند: تمام همت و توان خود را برای مقابله با سوداگران مرگ صرف کرده و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نمی کنند.
در بند دوم این قطعنامه مردم انقلابی ملایر از مسئولان استان درخواست کردند به طور جدی با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر در سطح شهرستان ملایر برخورد و زمینه پاک شدن این شهرستان را از این بمب مهلک بی صدا فراهم کنند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی و تجمع اعتراض آمیز علیه اعتیاد و مواد مخدر همچنین از مسئولان شهرستان ملایر درخواست کردند برنامه اثربخش فرهنگی را سرلوحه تمامی برنامه های خود در سطح شهرستان قرار دهند تا با فرهنگ سازی، جوانان را از دام اعتیاد خلاصی بخشیم.
در پایان این قطعنامه آمده است: ما شرکت کنندگان در این تجمع مراتب انزجار خود را از بلای خانمانسوز اعتیاد اعلام و درخواست می کنیم مسئولان با برنامه ریزی خردمندانه سیر بازگشت و بازیابی اجتماعی جوانان آلوده در دام اعتیاد را به دامن جامعه فراهم کنند.
در پنجمین روز از هفته فرهنگی ملایر با عنوان فرهنگ، ورزش و سلامت، کاهش آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر، راهپیمایی عظیم مردمی با شعار نه به اعتیاد از میدان امام خمینی(ره) ملایر تا میدان آزادگان این شهر برگزار شد.
در پایان راهپیمایی نیز طومار بزرگ نه به اعتیاد توسط شرکت کنندگان امضا شد.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر در ۷۵ کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
۷۵۲۸/۲۰۸۷
خبرنگار: معصومه موسوی**انتشار دهنده: زهرا پیرنیا
منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.