امروز

پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۳:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا،  سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای در خصوص شروع ثبت نام مرحله اول طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۶ اعلام کرد: مشمولانی که تا پایان سال ۹۶ بیش از ۸ سال غیبت داشته، تا ۱۵ خرداد ماه امسال مهلت دارند تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) در طرح جریمه مشمولان غایب ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است ؛ براساس بند (ب) تبصره۱۱ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی،این طرح شامل مشمولانی می شود که تا پایان سال ۹۶ بیش از هشت سال غیبت داشته باشند ، همچنین به ازای هر سال غیبت مازاد برهشت سال ، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه می شود.


شایان ذکر است ؛  پس از ثبت اولیه درخواست متقاضی در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، درخواست آنان در حوزه های وظیفه عمومی بررسی و در صورت تایید نهایی ، مبلغ جریمه به صورت پیامک اطلاع رسانی می شود.


همچنین متقاضیان با دریافت پیامک می بایست به دفاتر (پلیس+۱۰) مراجعه تا فرم مربوط به شناسه پرداخت را دریافت و با پرداخت مبلغ جریمه به صورت نقدی و یا اقساط وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.


این اطلاعیه با اشاره به اینکه مدت زمان پرداخت اقساطی نسبت به سال گذشته تغییر کرده است، افزود: متقاضیان در صورت تمایل به پرداخت مبلغ جریمه به صورت قسطی ، می بایست ۳۰ در صد مبلغ را به صورت نقدی و مابقی را تا پایان سال ۹۶ تسویه حساب کنند .


گفتنی است  مشمولانی که در سال گذشته در این طرح ثبت نام کرده و به دلیل عدم پرداخت مبلغ جریمه درخواست آنان غیر فعال شده است ، برای بهره مندی از این طرح در سال جاری ، مجددا می بایست درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) ثبت کنند.


براساس گزارش سایت پلیس، مشمولان غایب می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا سامانه پیامک به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل کنند.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی