امروز

جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۰:۰۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر ، پرویز سروری در سیصد و شصت و هفتمین جلسه شورا  با اعلام اینکه خط ۸ مترو در حالی افتتاح شد که به نظر می رسد به عقیده برخی در ادامه سوختگی های شهر سوخته تهران در مسیر توسعه گام برمی دارد: کسانی که این حرف ها را می زنند باید پاسخگوی ایندگان باشند.

وی پس از استماع گزارش عملکرد معاون مالی شهرداری تهران با اشاره به اینکه امروز شاهدیم برنامه نامزدهای ریاست شهرداری تهران کپی از برنامه های شهردار کنونی تهران است، تصریح کرد: این کپی برداری مشخص می کند که تیم جدید نیز قرار است به ادعای تیم منتقد شهردار کنونی بی برنامگی کند.


سروری با انتقاد از اینکه برخی می گویند شهر بی برنامه اداره شده گفت: برای کشف حقیقت باید شورای اول را با شورای چهارم و دوم و سوم مقایسه کنیم. رییس شورای اول آرزویش این بود برج میلاد را به ثمر برساند و اخر سر هم به ارزویش نرسید و فوت کرد. ایا ناکارامدی ها را می خواهیم نمره دهیم؟


وی با یاداوری اینکه برخی در تیم جدید شورا معتقدند تیم کنونی قادر به ارائه خدمت نیستند و این می شود برایشان یک ارزش در حالی که امروز شهر تهران با ارزش و شاداب است، ادامه داد: برای کشف حقیقت برنامه به برنامه و کارنامه به کارنامه قابل قیاس است هرچند که زمان نشان می دهد چه کسی موفق بوده و چه کسی موفق نبوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی