امروز

چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی تندگویان در دیدار با نمایندگان سمن های استانهای زنجان و مازندان افزود: پرداختن به مسایل سمنها در دوره جدید سیاست ماست. سمن ها در سطح کشور رشد کمی خوبی داشتند و استقبال بسیار خوبی از از سمن ها شد، بحثی که باید به آن بپردازیم این است که باید جایگاه واقعی سمن ها را به خوبی به مردم و جامعه معرفی کنیم،تبلیغات مناسبی در کل کشور باید انجام میشد تا سمن ها به خوبی شناخته میشدند که این اتفاق تا کنون نیفتاده است.

وی اضافه کرد: سمنها بیشترین نقش را برای کمک به دولت دارند اما دولت باید سمنها را بشناسد. تا پایان سال تعداد سمنهای کشور به سه هزار سمن می رسد و باید ببینیم چه تعهداتی می توانیم به دولت بدهیم تا دولت سمنها را جدی تر بگیرد. هر نوع وابستگی و گرایش سمنها به دولت آسیب است زیرا دولتها با سیاستهای مختلف می آیند و می روند.


معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:در تعامل با سایر نهادها باید تلاش کنیم تا با معرفی درست سمن ها، آن ها را به جایگاه واقعی خود برسانیم. از آغاز به کارم تا کنون جلسات خوبی با سایر نهادها و وزارت خانه در راستای بالا بردن سطح سمن ها داشتیم،در همین راستا با معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر ارتباطات و نیروهای مسلح جلساتی داشتیم که خروجی خوبی داشت و در وقتش رسانه ای می شود.


تندگویان ادامه داد: با دولتی شدن سمن کاملا مخالفم و اعتقاد دارم با توجه به اسم آنها یعنی سازمان های مردم باید به دست مردم اداره شود و دولت موظف است حمایت هایی را از سمن ها انجام دهد.


معاون ساماندهی امور جوانان تاکید کرد: سمن ها باید برای حل مشکلات در حوزه های مختلف برای در کنار مطالبه گری راهکار هم ارایه دهند ،وظیفه ما در این معاونت سیاست گذاری کلی است و اگر جایی مشکلی برای سمنی پیش امد به ان کمک میکنیم.


تندگویان در پایان گفت: انتظار ما از سمن ها این است که در خصوص کمک های مالی دولت به سمن ها با درک مشترک پیش رویم یعنی موقع مطالبه گری از دولت میزان اعتبارات دولت را هم در نظر بگیریم ، دولت با تمام قدرت از سمن ها حمایت میکند و هیچ گونه کوتاهی در کار نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی