امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۰۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین دوره این جشنواره با هدف ترویج علم و تفکر علمی و تربیت شهروند علمی، تشویق همگان برای مشارکت جویی در فعالیت‌های علمی، دریافت ایده‌های نو در حوزه آموزش غیر رسمی، فراهم آوردن شرایط مناسب برای بروز نوآوری، جهت دهی به استعدادها در راستای گسترش علم و فناوری، معرفی فعالیت‌ها و جلب مشارکت نهادها و سازمان‌هایی که در حوزه آموزش غیررسمی فعالیت می‌کنند و فرهنگ سازی به منظور استفاده از راه حل‌های علمی برای رویارویی با مسائل و چالش‌ها برگزار خواهد شد.

جشنواره علم برای همه، رویدادی سالیانه، که از دو بخش غیر رقابتی و رقابتی تشکیل شده است.


در بخش غیر رقابتی جشنواره که بخشی نمایشگاهی است، نهادها و سازمان‌های ملی و بین المللی در هفته علم و در مکان تعیین شده به ارائه دستاوردهای خود در حوزه آموزش غیررسمی که بتواند مفاهیم علمی یا فنی را به زبان ساده و قابل فهم ارائه کند، می پردازند.


حوزه رقابتی از دو بخش اصلی و ویژه تشکیل شده است. بخش اصلی جشنواره شامل آموزش و معرفی کلیه مفاهیم علمی است که آثار مربوطه باید در قالب‌های مشخص و طبق استانداردهای معین به جشنواره ارسال شود.


محورهای جشنواره در بخش ویژه نیز به موضوع «زلزله و خانواده» اختصاص یافته است که شامل مسابقات عکاسی، فیلم و پویانمایی، ساخت ماکت، نقاشی، داستان علمی، تخیلی، مستند و خاطره نویسی و بازی های رایانه ای است.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی