امروز

دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۴:۱۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت آب و هوایی کشور طی سه روز آینده گفت: بر اساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی طی سه روز آینده در قالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود. البته در روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطقی از ارتفاعات جنوبی گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پدیده افزایش ابر و در بعد از ظهر رگبار پراکنده باران و وزش باد رخ خواهد داد.

وی افزود: بعد ازظهر روز شنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد افزایش ابر و رگبار پراکنده باران و وزش باد خواهیم بود.


وظیفه همچنین اظهار کرد: روز پنجشنبه و روز شنبه از بعدازظهر برای برخی نقاط جنوب غرب کشور باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطقی از شرق و جنوب کشور به ویژه در زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.


وظیفه درباره وضعیت آب و هوایی پایتخت برای امروز گفت: امروز هوای تهران صاف و در اوایل شب همراه با وزش باد خواهد بود. همچنین بیشینه دمای امروز ۳۷ و کمینه آن ۲۵ درجه سانتیگراد است. در روز جمعه نیز هوای تهران صاف همراه با وزش باد گهگاهی است و حداکثر دمای هوا ۳۶ و حداقل آن ۲۵ درجه سانتیگراد خواهد بود. برای روز شنبه نیز همین وضعیت پیش بینی می‌شود. البته در روز شنبه حداکثر دما ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی