امروز

جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۱:۳۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه اظهار کرد: بنابر قانون بودجه سال ۱۳۹۶،مجموع بودجه سازمان تامین اجتماعی در این سال۸۲/۶۰۰ میلیاردتومان می باشد که۶۰/۰۰۰ میلیارد تومان آن از درآمدهای تامین اجتماعی حاصل می شود و۲۲/۰۰۰ میلیارد تومان نیز سهم دولت است که بابت تکالیفی که دولت و مجلس برعهده این سازمان نهاده، از قبیل معافیت کارگاه‌های زیر ۵ نفر، قالیبافان، باربران، صاحبان حرف و صنایع دستی و… باید پرداخت شود.

وی افزود: در طرف مصارف در سال ٩۶ ، ۱۸/۹۰۰ میلیارد تومان صرف درمان افراد خواهد شد.


این نماینده مجلس ادامه داد: در مبحث مستمری، ۳۵/۲۰۰ میلیاردتومان بابت مستمری و ۱۳/۵۰۰ میلیارد تومان بابت بیمه از کار افتادگی و ۲۰۰۰ میلیارد تومان بابت تعهدات کوتاه مدت باید پرداخت شود. همچنین حدود۳۲۰۰میلیارد تومان هزینه های اداری برای این سال پیش بینی شده است.


تابش در ادامه یادآور شد: در این جلسه کسری بودجه این سازمان در سال جاری، حدود ۱۹۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شد. همچنین برای جلوگیری از ورشکستگی این سازمان و ممانعت از  کمک بگیر شدن آن از دولت همانند صندوق‌های بازنشستگی، برتلاش برای استقلال این سازمان وتهاتر بدهی های دولت  باواگذاری شرکتهای دولتی به قیمت واقعی تاکید شد.


به گفته وی در این جلسه بازدهی شرکتهای تحت پوشش شستا نیز نامناسب ارزیابی شد.


انتهای پیاممنبع: خبرگزاری ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی