رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۰ رجب ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 28 March
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

کسر از خدمت نويسندگان مقالات برتر همايش ملي خدمت سربازي به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار “سيد حميد صدرالسادات”رئیس این سازمان گفت: همايش ملي خدمت سربازي که در بهمن ماه سال 92 برگزار شد، توانست با مشاركت گسترده سازمانها و نهادهاي كشور اعم از ستاد كل نيروهاي مسلح، ارتش، سپاه، وزارت دفاع […]

کسر از خدمت نويسندگان مقالات برتر همايش ملي خدمت سربازي

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار “سيد حميد صدرالسادات”رئیس این سازمان گفت: همايش ملي خدمت سربازي که در بهمن ماه سال 92 برگزار شد، توانست با مشاركت گسترده سازمانها و نهادهاي كشور اعم از ستاد كل نيروهاي مسلح، ارتش، سپاه، وزارت دفاع و … ، دانشگاههاي تهران، پيام نور، علامه طباطبايي و ساير سازمانهاي مرتبط در موضوع خدمت وظيفه عمومي و با حضور پررنگ اساتيد و اعضاء هيئت علمي دانشگاهها و جوانان عزيز و به طور خاص سربازان نخبه اين مرزو بوم ، نمودي عيني از تبلور مديريت جهادي را در عرصه تحقيق و پژوهش به منصه ظهور برساند.
وي با اشاره به اينکه در اين همايش تلاش شد تا در راستاي تعالي نظام خدمت سربازي از تمامي ظرفيت‌ها و فرصت هاي موجود، استفاده شود، افزود: 27 سازمان در برگزاري اين همايش با سازمان وظيفه عمومي ناجا مشارکت داشتند و استقبال خيلي خوبي نيز از اين همايش شد.
سردار صدرالسادات، تصريح کرد: مجموعه اين اقدامات كه در سطحي بالا و فراتر از انتظار و با مديريت هوشمندانه به اجرا درآمد موجب شد تا اين همايش در سطحي كم‌نظير در كشور برگزار شود.
به گفته رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا، 2 هزار و 900 چکيده مقاله و هزار و 250 مقاله به دبيرخانه همايش ارسال همچنين 10 ميزگرد و نشست علمي در موضوعات مختلف با مشارکت سازمان هاي مختلف برگزارشد و در نهايت مجوز اعطاي كسر از خدمت دوره ضرورت (حداکثر تا 6 ماه) براي نويسندگان مقالات برتر اين همايش از بنياد نخبگان ستاد کل نيروهاي مسلح کسب شد.
سردار صدرالسادات يادآور شد: برداشت هاي متفاوت از اعطاء كسر از خدمت دوره ضرورت، منجر شد تا فرايند اعطاء به کساني که حائز رتبه اول شدند، طولاني شود اما با تدبير و دستور رياست ستاد کل نيروهاي مسلح سرلشگر دکتر فيروزآبادي و پيگيري سازمان وظيفه عمومي ناجا، اين ابهام برطرف شد.
وي ادامه داد: پرونده نويسندگان مقالات برتر که برابر نظريه اعضاء کميته داوران همايش حائز رتبه برتر شده بودند تکميل و به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح ارسال شده و به زودي پس از طرح در کميسيون مربوطه، ميزان کسر از خدمت دوره ضرورت براي هريک از نويسندگان تعيين و به اين عزيزان ابلاغ خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.