امروز

پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۸:۴۴ قبل از ظهر

سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه: اگر امریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند قبل از آن باید پایگاه های منطقه ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع آوری کرده و بداند اشتباه محاسباتی خود را باید با هزینه بالایی تصحیح کند

از توان موشکی مانند ناموس خود دفاع می کنیمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه توانمندی موشکی به هیچ عنوان قابل معامله و حتی مذاکره نیست، افزود: توان موشکی ایران در هوا، دریا و زمین به سرعت درحال رشد است و این برای ما یک اصل مسلم است.

وی جایگاه و اهمیت توانمندی موشکی در ایجاد قدرت بازدارندگی را مهم برشمرد و افزود: موشک های نقطه زنی که در عملیات اخیر موشکی علیه تروریست های تکفیری کیلومترها دورتر از مرزهای کشور با دقت و موفقیت به اهداف اصابت کرد، در حال توسعه کمی است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دامنه نفوذ معنوی انقلاب اسلامی آنقدر گسترده شده است که ما در اکثر نقاط جهان خود را همجوار با منافع امریکا می بینیم‌، افزود: این توانمندی امروز ما را به یک قدرت بزرگ منطقه ای و حتی جهانی تبدیل کرده که برگرفته از قدرت معنوی انقلاب اسلامی و توان تسلیحاتی نیروهای مسلح و غرش موشک های سپاه است.

وی تصریح کرد: اگر امریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند قبل از آن باید پایگاه های منطقه ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع آوری کرده و بداند اشتباه محاسباتی خود را باید با هزینه بالایی تصحیح کند.

سرلشکر جعفری هدف دشمن از اعمال تحریم های ظالمانه علیه سپاه و توان دفاعی ایران را  قراردادن مردم مقابل هم و دربرابر منافع ملی بیان و تاکید کرد: اما آنها غافل از آن هستند که ایستادگی در مسیر توان دفاعی نقطه ای  است که حتی بقیه شکاف های موجود در جامعه را هم پوشش می دهد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دشمن وقوع جنگ را برای خود مضر می داند، گفت: همه اقدامات نظامی و جنگ افروزانه دشمنان در منطقه تاکنون برای آنها نتیجه عکس داده است و به همین جهت شروع جنگ دیگر را به ضرر خود می دانند.

سرلشکر جعفری در پایان با تاکید بر اینکه ملت ایران بدانند با ایستادگی خود در برابر تهدید های همه جانبه دشمنان ،گزینه نظامی را از دستور کار آمریکا خارج کرده اند، گفت: اکنون مردم ما خود را برای تداوم ایستادگی در برابر فشارهای اقتصادی که آمریکا چند سالی است  علیه ما آغاز کرده، آماده کرده است و به فریبکاری های دشمن در قالب توافق برجام به خوبی پی برده اند و نقض آشکار آن را در قالب تحریم های جدید s722 علیه توان دفاعی و موشکی سپاه بوضوح مشاهده می کنند و بی صبرانه در انتظار موضع گیری مقتدرانه مسئولین سیاست خارجی کشور هستند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی