رفتن به بالا

اخبار نظام وظیفه | معافیت | کسری خدمت| خرید خدمت

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
  • السبت ۱ رمضان ۱۴۳۸
  • 2017 Saturday 27 May
  • ads
    Untitled 2

    ads

تبلیغات

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سردار بهمن امیری مقدم اظهار کرد: با دستگیری اعضای باند سارقان معروف به طوفان در مشهد، این باند با ۸۴ فقره سرقت متلاشی شد. وی ادامه داد: این باند که خودرو و وسائل داخل خودرو ها را سرقت می کردند پس از […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سردار بهمن امیری مقدم اظهار کرد: با دستگیری اعضای باند سارقان معروف به طوفان در مشهد، این باند با ۸۴ فقره سرقت متلاشی شد.

وی ادامه داد: این باند که خودرو و وسائل داخل خودرو ها را سرقت می کردند پس از تحقیقات گسترده دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به دستگیری سه نفر مرتبط با این سرقت ها بیان کرد: در مخفیگاه یکی از اعضای باند، تعدادی چک پول تقلبی، برگ سبز جعلی خودرو، گواهینامه جعلی و تعداد زیادی مدارک اصلی خودرو کشف شد.

وی در ادامه افزود: اعضای این باند در بازجویی های خود به دو فقره سرقت خودرو ۲۰۶ و سمند و ۸۰ فقره سرقت وسائل داخل خودرو اعتراف کردند.

امیری مقدم با اشاره به دستگیری یک مالخر نیز پس از اعترافات اعضای باند، گفت: متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.

تغییر زمان اعزام مشمولان خدمت سربازی در خراسان رضوی

سرهنگ سید مهدی تقوی، معاون وظیفه عمومی فرماندهی خراسان رضوی نیز از تغییر زمان اعزام مشمولان خدمت سربازی در این استان خبر داد.

وی تصریح کرد: در پی بارش سنگین برف در خراسان رضوی تاریخ اعزام تمرکزی مشمولان خدمت وظیفه از روز یکم اسفند ماه به روز سوم اسفند ماه موکول شد.

تقوی در ادامه عنوان کرد: مشمولان وظیفه با توجه به این تغییر زمان ، روز سه شنبه برای اعزام به خدمت به حوزه نظام وظیفه خراسان رضوی مراجعه کنند.منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري

اجراي آيين نامه جديد معافيت پزشکي از اول مرداد ماه سال جاري به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ "حجت اله واعظي نژاد " در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت: با توجه به تصويب آئين نامه جديد معاينه و معافيت پزشکي مشمولان خدمت وظيفه عمومي از سوي هيئت وزيران، اين آئين نامه از اول مرداد ماه سال جاري توسط واحد هاي وظيفه عمومي اجرايي مي شود. وي ياد آورشد : مشمولاني که درخواست معافيت پزشکي خود را در ماههاي گذشته و قبل ازمرداد ماه سال جاري از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي( پليس+10 ) به ثبت رسانيده و پرونده آنان در دست بررسي است، برابر آئين نامه سابق به درخواستشان رسيدگي مي شود. معاون مشمولان وامور معافيت هاي اين سازمان نژاد افزود: چنانچه اين افراد به هر دليلي تاکنون نسبت به پيگيري پرونده خود اقدام نکرده اند ،مي بايست تا قبل از اول مرداد ماه با مراجعه به وظيفه عمومي محل سکونتشان، درخواست پزشکي خود را پيگيري نمايند.