امروز

شنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۹:۰۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مرعشی پس از ارائه برنامه ها و پاسخ به پرسش منتخبان اعلام کرد در طی  ۵۹ ساله عمری که گرفته ام هرگز داوطلب مسئولیتی که افراد دیگر داوطلب دیگر در آن پست هستند نبوده ام حتما همه گزینه ها از من برتر هستند و من خود را از همه آنها کوچکتر می دانم بنابراین خواهش می کنم من را در رای گیری شرکت ندهید.

وی در خصوص اینکه برخی ریشه اصلاح طلبی خود را انکار می کنند این موضوع در سیاست باب شده اما نباید ریشه خود را انکار کنیم حتی در آگهی های تسلیت که در روزنامه ها منتشر می شود همه بزرگ یک خاندان هستند و درست نیست که ما بزرگ و بته خاندان خود را انکار کنیم.


مرعشی درخصوص پرسش منتخبان شورا درخصوص مدیریت یکپارچه گفت: حتما این موضوع باید در تهران محقق شود اما واگذاری وظایف باید تعریف شده و برنامه ریزی شود.


وی با تاکید بر اینکه مهاجرت به تهران باید کنترل شود، درخصوص ساماندهی دستفروشان گفت: نباید به گونه ای دستفروشان به گونه ای ساماندهی کرد که مهاجرت برای پیدا کردن کار به تهران افزایش پیدا کند بلکه باید به گونه ای رفتار شود که این افراد در شهر خود ساماندهی شوند.


 مرعشی درخصوص نیروهای شهرداری گفت: در برخورد با این میزان کارمند دو سختی وجود دارد اولا اینکه از جیب مردم تهران به نیروهایی پول دهیم که به آنها نیاز نداریم و دوم حجم وسیعی از این کارکنان، مشکل معیشت پیدا می کنند بنابراین باید راهکاری برای اشتغال آنها در سمت جدید تعریف کرد.


حسین مرعشی در حاشیه شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: رای من نجفی است.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی