خبر جدید از کسرخدمت ایثارگری مصوب سال90

کلیه مشمولان متولد 1372و ما قبل که تا پایان سال 1390 به سن مشمولیت رسیده و به دلایلی تا کنون به خدمت اعزام نشده‌اند و دارای غیبت هستند، چنانچه تا پایان سال 93 خود را معرفی و به خدمت اعزام شوند، در شمول مقررات کسرخدمت ایثارگران مصوب سال90 قرار می گیرند.

 

به گزارش سرویس «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ حجت اله واعظی نژاد، معاون مشمولان و امور معافیتهای سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: برابر ابلاغیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح، کلیه مشمولان متولد 1372 و ما قبل که تا پایان سال 1390 به سن مشمولیت رسیده و به دلایلی تا کنون به خدمت اعزام نشده و دارای غیبت هستند، چنانچه تا پایان سال 93 خود را معرفی و به خدمت اعزام شوند، در شمول مقررات کسرخدمت ایثارگران مصوب سال90 قرار می‌گیرند.

 

وی تصریح کرد: مشمولان غایب مورد اشاره که ازاول فروردین ماه 1394 و بعد آن، به خدمت اعزام شوند نمی‌توانند از کسرخدمت ایثارگری سال 90 استفاده کنند.

 

واعظی نژاد یاد آورشد: مقررات کسرخدمت ایثارگری مصوب سال 90، برای مشمولان غیرغایب متولد سال 1372 و ما قبل که به دلایل قانونی مانند ادامه تحصیل، تاکنون به خدمت اعزام نشده و در آینده در مهلت‌های قانونی به خدمت اعزام می‌شوند کماکان به قوت خود باقی است.

 

معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید بر اینکه مهلت داده شده جهت بهره مندی از تسهیلات کسرخدمت برای مشمولان غایب تا پایان سال 93 استو قابل تمدید نیست، افزود: مشمولان غایب برای بهره مندی از تسهیلات مذکور، در اولین فرصت ممکن درخواست خود را برای اعزام به خدمت ، از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) به ثبت رسانند تا امکان اعزام آنان تا پایان سال 93 فراهم شود، زیرا ملاک بهره مندی از تسهیلات کسرخدمت برای مشمولان غایب اعزام به خدمت آنان در سال 93 است.

درباره admin

5 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر ایا امسال متولدین 73 می تواننداز کسر خدمت ایثارگری استفاده کنند؟

  2. سلام وقتتون بخیر لطفا اگر میشه این طرح کسری خدمت ایثارگری رو برای متولدین ۱۳۷۳ هم لحاظ کنید

  3. تو را خدا یه فکری به حال کسری جبهه متولدین ۷۳ بکنید

  4. بنابراین آیین نامه سابقه جبهه پدران متولدین ۷۲ و ماقبل آن موثر ولی سابقه جبهه ما بعد۷۲ بی ارزشه!!
    این فرق گذاشتن واقعا مضحکه

  5. واقعا خیلی نا عادلانه و نا جوانمردانه هس این طرح اگه قرار باشه اینجوری باشه باید این حق به همه برسه نه فقط متولدین ۷۲ به قبل بقیه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

bigtheme
x

شاید بپسندید

اجرای قانون کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر منوط به کار کارشناسی ستاد کل/ بررسی وضعیت کمی سربازان لازمه اجرای مصوبه

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس تاکید دارد که طی مراحل کارشناسی ...