امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۳:۳۸ قبل از ظهر

به گزارش خبرگزاری مهر، به منظور همفکری، تشریک مساعی و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات نقاط مرزی نشست هم اندیشی با حضور سهیلا صادق زاده شهردار منطقه ۱۰، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ و نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ به میزبانی منطقه ۱۰ برگزار شد. در این نشست صمیمی صادق زاده با اشاره به ضرورت هم افزایی و تشریک مساعی در مناطقی که دارای بافت جمعیتی، فرهنگ، کالبد و نقاط قوت و ضعف تقریبا مشابهی هستند گفت: استفاده از تجارب، دانش و نظرات سازنده مناطق همجوار موجب ایجاد هم افزایی،اجرای اقدامات بهینه و همچنین اتخاذ رویه ای واحد برای حل و فصل مشکلات احتمالی خصوصا در نقاط مرزی مشترک خواهد شد.

وی افزود: هدف از تشکیل این جلسه استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و بهره مندی از تجربیات و نظرات مناطق هم جوار می باشد.


گفتنی است در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات “بهسازی منظر و نمای شهری، حمایت از خانواده های بی بضاعت، نیازمند و زنان سرپرست خانوار، ساماندهی دستفروشان خصوصا در نقاط مشترک مرزی، رفع معضلات بزرگراه یادگار امام (ره)، زیباسازی خیابان قزوین و اتوبان شهید نواب صفوی، نورپردازی و توسعه فضای سبز خیابان آزادی و …” بحث و تبادل نظر شد همچنین با توجه به اهمیت نوسازی بافت های فرسوده و به منظور حمایت از بخش خصوصی و تشویق و توسعه نوسازی بافت های فرسوده مقرر شد سازندگانی که بیشترین فعالیت را در تجمیع بافت های فرسوده به صورت مشترک در این سه منطقه داشته اند شناسایی و از آنان تقدیر به عمل آید.


شایان ذکر است در این جلسه مناطق آمادگی خود را برای اجرای کار تیمی در راستای ساماندهی سد معبر وانتی ها و دستفروشان اعلام کردند.


در خاتمه مقرر شد جلسه آتی به میزبانی منطقه ۱۱ برگزار شود.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی