امروز

چهارشنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۴:۱۵ بعد از ظهر

به گزارش خبرگزاری مهر، هجدهمین جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف از جمله بحث پر چالش تبلیغات روی اتوبوس ها که پیش تر به زندان های متحرک معروف شده بود اختصاص داشت.

 این جلسه به ریاست محمد علیخانی، ریاست این کمیسیون و همچنین اعضای آن از جمله افشین حبیب زاده و شهربانو امانی برگزار شد؛ میهمانانی از جمله محسن پور سید آقایی؛ معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری تهران،پیمان سنندجی؛ مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و برخی از مسئولین حوزه ترافیک و حمل و نقل حضور داشتند که به بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف پرداخته شد.


بر این اساس برخی تصمیمات جهت هماهنگی امور میان شورا و شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و در پایان بحث تبلیغات سطح بیرونی اتوبوس ها عنوان گشت؛ در این راستا یکی از اتوبوس های سطح شهر مورد بازدید قرار گرفت و میزان دید این اتوبوس ها بررسی شد.


گفتنی است در این جلسه نیز به بحث های دیگری همچون چگونگی اعمال طرح ترافیک، تامین اعتبارات خرید و تامین اتوبوس، نگاه مجدد به اتوبوس های از رده خارج و میزان آلایندگی آن ها، بررسی خطوط اتوبوس های سطح شهر و… پرداخته شد.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی