امروز

پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶

  ساعت

۲۳:۱۱ بعد از ظهر

به گزارش خبرنگار مهر، علی اعطا در پایان بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: طرحی برای حمایت از آسیب‌دیدگان زلزله داریم به این صورت که شهرداری براساس این طرح مکلف شده است، لایحه‌ای در خصوص چگونگی حمایت از آسیب‌دیدگان به شورا ارسال کند.

وی در خصوص اجرا نشدن برخی مصوبات شورای چهارم گفت: برخی از این مصوبات به دلیل عدم اعتبار اجرا نشده که موارد آن در حال احصا شدن است و تذکرات لازم به شهرداری داده خواهد شد.


سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به انتخاب ۶ نفر از اعضای شورای شهر تهران جهت عضویت در کمیته پیگیری و نظارت موضوع بند «ز» مصوبه شهر دوستدار کودک که در دستور کار اعضا قرار گرفت، تصریح کرد: با رأی اخذ شده، علی اعطا با ۱۸ رای، شهربانو امانی با ۱۷ رای، الهام فخاری ۱۷ رای، حجت نظری ۱۷ رای، زهرا صدراعظم نوری و بهاره آروین با ۱۵ رای به عنوان اعضای این کمیته انتخاب شدند.


وی افزود: در ادامه جلسه انتخاب دو نفر از اعضای شورای شهر تهران بند الف ذیل ماده واحده مصوبه چگونگی طراحی و مدیریت بهره‌برداری از فضاهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران جهت عضویت در کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبه مذکور با توجه به پیشنهاد کمیته‌های فرهنگی اجتماعی، شهرسازی و معماری، بنده و حجت نظری در این بخش معرفی شدیم که از ۱۸ رای اخذ شده، بنده با ۱۷ رای و حجت نظری با ۱۳ رای به عنوان دو عضو شورا در این کمیته منصوب شدیم.


وی تصریح کرد: در ادامه جلسه نیز طرح دوفوریتی الزام شهرداری تهران به حمایت از آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه با ۱۴ رأی به هیات رئیسه شورای شهر تهران تقدیم شد که براساس این طرح اعضای شورا و کارکنان آن باید مبلغی از حقوق خود را به نفع زلزله‌زدگان صرف کنند.


سخنگوی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: براساس طرح دوفوریتی مقرر شد شهرداری تهران با سقف ۱۰ میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان کمک کند.


اعطا در پایان عنوان کرد: ضمن اینکه با رأی اعضای شورای شهر تهران قرار شد شهرداری تا ۵ آذر لایحه کمک به آسیب‌دیدگان غرب کشور را تا سقف ۱۰ میلیارد تومان به شورا تقدیم کند.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی