امروز

چهارشنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۳:۵۶ بعد از ظهر

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست تخصصی گورستان و آیین‌های پنجشنبه و جمعه پایانی سال روز چهارشنبه و پنجشنبه ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در پژوهشکده آرامستان بهشت زهرای تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است بهشت زهرا (س) در سال ۱۳۴۹ تاسیس شده و تا به امروز نزدیک ۵۰ سال از فعالیت آن می‌گذرد، در حال حاضر در این مکان مقدس بیش از ۳۰ هزار سنگ قبر شهدای گرانقدر، ۴۰۰۰ شهید گمنام گلگون کفن، بیش از یک هزار سنگ قبر مربوط به هنرمندان، یک هزار سنگ قبر نام‌آوران و ۵۰۰ سنگ قبر مربوط به ورزشکاران وجود دارد.


چندی پیش نیز سعید خال مدیرعامل بهشت زهرا گفت: ما به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم. در دو هفته پایانی سال، ما شاهد بزرگترین حرکت خودجوش جهان هستیم که در طول دو هفته، ۵ میلیون از همشهریان ما و حتی ایرانیان مقیم خارج براساس یک سنت دیرینه به بهشت زهرا می آیند و یاد و خاطر عزیزان از دست رفته شان را گرامی می دارند.


مدیرعامل بهشت زهرا با اشاره به ترافیک پایان سال در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا گفت: همه تمهیدات اندیشیده شده است و ۲۵۰۰ نفر از نیروهای پلیس راهور در نقاط مختلف تهران درگیر همین ترافیک پایان سال می شود. ما تمهیدات مدیریتی را اندیشیده ایم اما توصیه ما به مردم این است که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و توصیه های پلیس را جدی بگیرند.


وی در پایان خاطرنشان کرد: با سازمان اتوبوسرانی، جلساتی را داشته و خواهیم داشت تا روزهای منتهی به پایان سال با حداقل ترافیک و به خوبی برگزار شود.

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی