رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که در سال ۱۳۹۸ فارغ التحصیل شده و برای شرکت در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا سردار تقی مهری در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاریخ اجرای آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنان، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ را در دستور کار قرار داد و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که با برگزاری این آزمون‌ها، شرایط اعزام به خدمت این افراد مهیا شده است.

وی افزود: از این رو کلیه مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۸ که به جهت شرکت در آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به معرفی خود جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ اقدام کنند و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

مهری ادامه داد:‌ در صورت اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیرغایب از خدمت ترخیص می شوند و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت می شوند و امکان ادامه تحصیل برای آنان فراهم نیست.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام

- -- http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpgمنبع: ایسنا