اجرایی کردن فرمان رهبر در اولویت برنامه های قرارگاه قدس است


به گزارش روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، سردار محمد مارانی در گفت و گو با شماری از خبرنگاران افزود: نیروی زمینی سپاه در اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا در زمینه محرومیت زدایی و اشتغالزایی، این فرمان را در اولویت برنامه های محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم قرار داده است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور بیان کرد: در این راستا ۱۲ بیمارستان صحرایی و سه بیمارستان ثابت در منطقه با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مردم منطقه خدمات سلامت ارائه می کند که در تمامی این بیمارستان ها کلیه خدمات درمانی ارائه شده به صورت رایگان است.
وی ادامه داد: به فضل الهی در آینده نزدیک مردم منطقه شاهد بهره برداری از دیگر پروژه های محرومیت زدایی که توسط سپاه و قرارگاه قدس در منطقه اجرا شده خواهند بود.
سردار مارانی گفت: در همین زمینه پروژه های بزرگ زیربنایی و اشتغالزایی از جمله احداث راه های روستایی، بازسازی قنوات و ساخت مسکن برای محرومان را در سال ۹۵ در دست اجرا دارد و همزمان با هفته وحدت در راستای نهضت خدمت رسانی به مردم منطقه رزمایش بزرگ بیمارستان های صحرایی را در منطقه جنوب شرق برگزار کرد.
۸۰۰۶ **۶۰۸۱ دریافت کننده: نرگس تیموری ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا