;
آخرین اخبار

اجرای “طرح سرباز” همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تسنیم


علیرضا عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به کمک‌های مردمی در  قالب “پویش مومنانه”  اظهار کرد: در سال گذشته میزان کمک‌های مومنانه یک هزار و 620 میلیارد تومان بود. این رقم در 9 ماهه امسال یک هزار و 200 میلیارد تومان رسیده است و پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان سال به 2 هزار میلیارد تومان برسد.

وی با اشاره به اینکه تعداد حامیان کمیته امداد نیز در سال جاری افزایش یافته است، گفت: در طی سال گذشته 600 هزار حامی جذب شده است که این فرآیند ادامه دارد. همچنین میزان پرداختی به ایتام و محسنین نیز با حمایت خیرین افزایش یافته است به طوری که پرداختی به ایتام به 600 هزار تومان و محسنین به بیش از 300 هزار تومان در ماه رسیده است.

معاون مشارکت‌های کمیته امداد از اجرای “طرح سرباز” خبر داد و افزود: همزمان با سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این طرح توسط کمیته امداد اجرا خواهد شد. در قالب طرح سرباز قرار است 10 میلیون پرس غذا طبخ و در اختیار نیازمندان قرار بگیرد.

عسگریان از مشارکت مراکز نیکوکاری و خیرین در اجرای طرح سرباز خبر داد و گفت: در سال جاری نیز تعداد مراکز نیکوکاری نسبت به سال قبل افزایش یافته است و این مراکز در پویش‌های مختلف کمیته امداد همراهی و همکاری می‌کنند.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + دو =

دکمه بازگشت به بالا