اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز منطقه خط ۴ حصار کرج


به گزارش ایرنا، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با عملیات مشترک نیروهای یگان امداد، پلیس های تخصصی و حضور فعال کلانتری ها در منطقه خط ۴ حصار شهرستان کرج به اجرا درآمد.
فرماندهی انتظامی البرز درحاشیه این طرح گفت : اجرای این طرح ها با هدف ارتقای کمی و کیفی نظم و امنیت و برخورد قانونی با مخلان آرامش شهروندان طرح های متعدد شناسایی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز است .
سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: با اجرای این طرح، نقاط آلوده از لوث فروشندگان مواد مخدر، معتادان، سارقان و کارتن خوابان پرخطر پاکسازی شد.
وی با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ و اراذل و اوباش بیان کرد: برخورد قانونی با برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم از وظایف ذاتی پلیس خدمتگزار و از حقوق شهروندی است که به جد پیگیری می شود.
وی خاطرنشان کرد : به منظور بهبود چهره شهری در استان البرز در اجرای این طرح ها تعدادی از معتادان تابلو و کارتن خواب شناسایی که ضمن جمع آوری به مراکز بازپروری معرفی می شوند.
وی افزود : برای داشتن جامعه ای سالم و آرام که شهروندان بتوانند با خیالی آسوده به فعالیت های روزمره خود بپردازند همه مردم و دستگاه ها باید با نیروی انتظامی همکاری و تعامل نزدیک داشته باشند.
رئیس پلیس البرز گفت: امنیت پایداراز ملزومات توسعه همه جانبه هرجامعه ای است که این مهم بدون مشارکت همگانی به دست نمی آید.
وی تأکید کرد: اجرای طرح های پاکسازی نیازمند تعامل و همیاری همه دستگاه ها و آحاد مردم است.
وی گفت: اجرای طرح های پاکسازی همواره رضایتمندی مردم شریف استان را در پی داشته و پلیس خدمتگزار در راستای تحقق مطالبات مردمی و با انجام اقدامات دقیق فنی و اطلاعاتی و همکاری تنگاتنگ معتمدین و با هماهنگی کامل با دستگاه قضا و سایر های نهادهای اجرایی اقدام به اجرای این طرح ها می کند.
۲۰۹۸/۱۵۳۵خبرنگار: مریم صوفی **انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا