;
آخرین اخبار

اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین دستگاه اجرایی برتر شد

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جشنواره شهید رجایی با شعار توسعه دولت الکترونیک و ارتقای فرهنگ سازمانی با هدف افزایش شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی برای معرفی دستگاههای اجرایی برتر روز پنجشنبه در استانداری قزوین برگزار شد.

در این جشنواره که هدایت الله جمالی پور استاندار، حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، روح الله عباسپور رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین، ابوالفضل یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حبیبی معاون سیاسی امنیتی و نانگیر معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی حضور داشتند از  ۲۶ دستگاه اجرایی برتر تجلیل شد.

علایی

 در این جشنواره در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ توانست به عنوان دستگاه اجرایی برتر شناخته شود.

در این جشنواره از عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان با لوح و تندیس تقدیر شد.

اداره ورزش و جوانان استان قزوین با عملکر موفق و اجرای برنامه های مختلف از جمله افتتاح ۱۰۰ پروژه عمرانی، توجه به ورزش روستایی، افزایش خانه های ورزش روستایی به تعداد ۲۶ مورد و کسب مدال طلای پارالمپیک در رشته والیبال نشسته توسط مرتضی رمضانی حائز رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شد.

همچنین اقدامات انجام شده برای حضور والیبالیست شایسته مهدی مرندی در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، حضور جبرئیل عبادی به عنوان مربی در رشته تیرو کمان، در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، پرداخت ۹۰ میلیارد ریال وام کارا به باشگاههای ورزشی آسیب دیده از کرونا، تجلیل از ۱۷ سازمان مردم نهاد فعال در سطح استان و حمایت ۱۲۵۰۰ میلیون ریالی از طرح های اشتغالزایی جوانان از دیگر شاخص های انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین به عنوان مدیر دستگاه برتر بوده است.

33333333

از دیگر شاخص های انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دستگاه برتر می توان به آموزش مهارت های زندگی و کسب و کار و کارآفرینی برای ۴۰۰ مستقر در تمامی یگان های ویژه و هماهنگی جهت برخورداری صاحبان ۱۴ استخر ورزشی از تسهیلات استانی از محل صندوق کارآفرین امید به مبلغ ۴۲ میلیار ریال می باشد.

عباس علایی مقدم امروز در کنار ۲۵ مدیر برتر لوح تقدیر خود را از استاندار و امام جمعه موقت تهران دریافت کرد.

 

 

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا