;
آخرین اخبار

اردوهای خوبی را سپری کردیم/ تلاش می‌کنم نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم

به گزارش برنا؛ مجتبی عابدینی،  شمشیرباز اعزامی به المپیک توکیو اظهار کرد: اردوها و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم، بخصوص اردوهای مشترکی که با تیم های گرجستان، فرانسه، تونس و مصر داشتیم که منجر به تمرینات متفاوت و در نهایت آمادگی بهتر شد.

او ادامه داد: شیوع بیماری کرونا باعث لغو بسیاری از مسابقات شد که این شرایط شامل همه کشورها بود و ترسی که از مبتلا شدن به این بیماری در بین همه مردم بوجود آمده بود وضعیت را سخت تر می کرد. خوشبختانه در همین شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی ما توانستیم اردوهای خود را به خوبی برگزار کنیم.

عابدینی درباره شناخت از حریفان در المپیک توکیو گفت: حریفان اصلی ما از کشورهای کره، فرانسه، ایتالیا، مجارستان، روسیه و آلمان هستند که معمولا در طول سال با آنان مسابقه می دهیم و می دانیم که آنان تمرینات خوب و سختی دارند اما امیدوارم بتوانیم آنان را مغلوب کنیم.

او افزود: از کمیته ملی المپیک بسیار قدردان هستم چرا که در این ایام سخت کرونایی حمایت خوبی از همه ورزشکاران داشتند و در کنار همه ما بودند.

عابدینی تاکید کرد: ما بعنوان یک همیشه برای ایران جنگیدیم و بازهم خواهیم جنگید و امیدوارم نماینده خوبی برای کشورمان در بازی های المپیک باشیم.

عابدینی درباره پیش بینی نتایج المپیک توکیو اظهار کرد: در المپیک هزار مدال توزیع می شود و هیچکس نمی داند که این مدال از آن کیست، تا اینجای کار ما  شانس خوبی را رقم زدیم و تمام تلاشمان را می کنیم که به آرزویمان برسیم.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =

دکمه بازگشت به بالا