;
آخرین اخبار

از ظرفیت نیروهای مسلح برای توسعه ورزش قهرمانی استفاده خواهیم کرد

[ad_1]

به گزارش برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید حمید سجادی در دیدار با جمعی از فرماندهان سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تشکر می‌کنم از حضور فرماندهان تربیت بدنی نیروهای مسلح در وزارت ورزش و جوانان که باعث شد بار دیگر از ظرفیت خوب نیروهای مسلح در ورزش باخبر شویم.

او افزود: ما باید بیشتر از شرایط و امکانات نیروهای مسلح در ورزش با خبر باشیم تا به مجموعه وزارت ورزش تکلیف کنیم از این ظرفیت ها استفاده بهینه شود. نیروهای مسلح بهترین فرصت را برای ما مهیا می‌کند که در توسعه ورزش قهرمانی از آن بهره بگیریم.

دکتر سجادی خاطرنشان کرد: این جلسه آغاز راهی است برای تعاملات بیشتر بین وزارت ورزش و نیروهای مسلح که بتوانیم به ورزش کشور خدمت کنیم. باید این هنر را داشته باشیم که از این ظرفیت استفاده لازم را ببریم.

وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: باید شرایطی ایجاد شود که جوانان ما با اشتیاق لباس مقدس سربازی را بپوشند و در بُعد قهرمانی نیز از ظرفیت سربازان و کلیه نیروهای مسلح بتوانیم بهره بگیریم. نیروهای مسلح باید بیشتر در حوزه باشگاه‌داری ورود و برای تربیت ورزشکاران تلاش کنند چون این ظرفیت در نیروهای مسلح وجود دارد.

او ادامه داد: رشته های ورزشی که نیروهای مسلح در آن فعالیت می کنند چون سرمایه ای ارزشمند برای ورزش کشور است که باید ضمن ایجاد شرایط توسعه این فعالیت ها تداوم یابد تا تمامی کشور از این تلاش ها موفقیت ها بهره مند شوند.

دکتر سجادی تاکید کرد: نیاز است در رشته‌هایی مانند تیراندازی، شنا، سوارکاری، سه‌گانه و موتورسواری و اتومبیلرانی نیروهای مسلح که اشراف دارند همکاری بیشتری با فدراسیون‌ها ما داشته باشند.

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا