استاندار سیستان وبلوچستان شهادت آتش نشانان ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت


به گزارش ایرنا در پیام علی اوسط هاشمی که نسخه ای از آن روز شنبه به ایرنا ارسال شده آمده است: حادثه تاسف بار و دلخراش آتش سوزی در ساختمان پلاسکو تهران غمی بزرگ بر دل همه نشاند، شهادت قهرمانانه شماری از آتش نشانان دلیر کشورمان که جان خویش را برای حفاظت از هموطنانشان به خطر انداختند نقطه اوج ایثارگری و شهامت است.
در ادامه این پیام آمده است: با تمام تلخی ها و مرارت ها، وصف ایثار و از خودگذشتگی آتش نشانان در کلام نمی گنجد، چرا که با خلق حماسه، جان شیرین خود را در راه خدمت به جامعه و مردم تقدیم کردند، این قهرمانان با شجاعتی وصف ناشدنی برای نجات جان همنوعان خود رهسپار میدان حادثه شدند و خود را در دود و آتش و آوار گرفتار کردند تا همگان بدانند روح ایثار و حماسه توام با احساس مسئولیت در نهاد و ضمیر مردم این مرز و بوم ریشه ای بس کهن داشته و در مواقع نیاز به طور شگفت آور و تحسین برانگیز شکوفا می شود.
در این پیام آمده است: در اینجا باید گفت قهرمانان، هزاران درود بر این شرف و بزرگی وجدان تان، ایرانیان به احترامتان سر تعظیم فرود می آورند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، این مصیبت را به مردم عزیز ایران به ویژه خانواده های داغدار آن عزیزان تسلیت عرض کرده، از خداوند متعال برای شادی روح این قهرمانان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می کنم.
به گزارش ایرنا ساختمان پلاسکو تهران صبح پنجشنبه هفته گذشته دچار حادثه آتش سوزی شد و پس از ساعتی فروریخت و تعدادی از آتش نشانان در این حادثه به شهادت رسیدند.
۳۲۱۳**۳۰۴۲ دریافت کننده: اکبر نوری **انتشار دهنده: محدثه حیدری گرجی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا