;
آخرین اخبار

استقلال برای یک نفر نیست/ آجرلو قطعا با حمایت موفق می‌شود/ مجیدی از تجربیات پیشکسوتان استفاده کند

پرویز برومند، سنگربان پیشین تیم فوتبال استقلال، درباره وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال تهران به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: چیزی که مشخص است این است که مدیریت قبلی نتوانست کار زیادی انجام دهد. در گفت‌وگوهای قبلی‌ام از دکتر سجادی عاجزانه خواهش کردم فکری برای استقلال کند. حیف است این تیم با این همه سابقه و هوادار دچار چالش باشد. با این حال امیدوارم انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و همچنین حضور مصطفی آجرلو در سمت مدیرعاملی به سود استقلال و هواداران تمام شود و آرزو می کنم که اتفاقات خوبی برای آبی پوشان رخ بدهد.

دروازه‌بان اسبق استقلال افزود: کاملا روی آقای آجرلو شناخت دارم. او یک انسان باشخصیت است و زمانی که بودم و در تیم فجر عضویت داشتم سردار آجرلو سرپرست ما بودند. او انسان وارسته‌ای است اما باید دید برای استقلال، که در این چند سال آشفته بوده، چه عملکردی برجای می‌گذارد. اگر او حمایت شود قطعا می‌تواند موفق شود و آرزو دارم استقلال فقط و فقط به خاطر هواداران سر و سامان بگیرد.

برومند درباره حضور گابریل پین در استقلال گفت: اعتقاد دارم مربیان خارجی که به عنوان دستیار یا مدرس به ایران می‌آیند برای آکادمی بهتر کار می‌کنند. از مدیریت جدید خواهش می‌کنم به فوتبال پایه بیشتر توجه کنند. سالیان سال است که هجوم بازیکنان با استعداد به پایه‌های استقلال و پرسپولیس را شاهد هستیم که به آن‌ها بی‌توجهی می‌شود و بعد باید برای جذب آن‌ها هزینه کرد. با کمی دلسوزی می‌شود استقلال را به جایگاه خودش برگرداند. پیشکسوتان و هواداران هویت اصلی استقلال را تشکیل می‌دهند.

پیشکسوت آبی‌پوشان درباره عملکرد استقلال در نقل و انتقالات افزود: استقلال تا به امروز عملکرد خوبی نداشته است. نباید از حق بگذریم که دنیا از ستاره محوری در فوتبال عبور کرده و در کشور ما هم همین‌گونه است و ستاره کم شده است. اگر توجه به فوتبال پایه شکل گیرد باشگاه می‌تواند به موفقیت برسد.

برومند در ادامه گفت: هواداران من را در کوچه و خیابان می‌بینند، گلایه می‌کنند. مانند دیگر پیشکسوتان هستم و هر زمان نیاز به من باشد به این تیم خدمت می‌کنم. در تیم ملی عضویت داشتم و سپس به استقلال پیوستم اما به استقلال مدیونم و همه چیز را از استقلال دارم. توجهی ندیدم اما همیشه یک استقلالی دو آتشه هستم و هر زمان نیاز به کمکی باشد من در خدمتم.

او درباره وضعیت استقلال برای فصل آینده گفت: اگر اوضاع مدیریتی به شیوه پیشین باشد هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد. چه معنی دارد یک مربی برای تیمش پاداش تعیین کند. مگر تیم محلی است؟ این‌ها اشکال جدی مدیریتی است. می‌دانم که فرهاد از روی دلسوزی این کار را کرده اما وقتی به استقلال توجه نمی‌شود مجیدی این کار را می‌کند. پیشنهاد دوستانه برای مجیدی دارم. جواد زرینچه آمد و دید وضعیت چگونه است و رفت چون توجهی به استقلال ندید. او هم باید با یک خرد جمعی تلاش کند استقلال به جایگاه اصلی‌اش برسد. مجیدی یکی از دوستان صمیمی من است اما امیدوارم با کمک پیشکسوتان و مدیریت دیگر مجبور نباشد یک نفره مقابله کند.

او افزود: باشگاه استقلال برای کسی نیست. از ابتدای تاسیس آدم‌های زیادی آمده‌اند و رفته‌اند. امیدوارم آدم‌های بی‌ربط به استقلال کمتر در اطراف این تیم پیدا شوند و این تیم به جایگاه اصلی‌اش برگردد. به من بر می‌خورد وقتی کسانی که در قواره استقلال نیستند علیه تیم مورد علاقه‌ام حرف می‌زنند. ما هم مثل هواداران دل‌مان خون است و نباید بابت اینکه افراد از استقلال سواستفاده می‌کنند حرص بخوریم./ ۵

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا