;
آخرین اخبار

اشتری: بازرسی و معاونت حقوقی پلیس پیگیر سیلی زدن به مأمور راهور هستند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار حسین رحیمی صبح امروز در همایشی که با حضور وزیر بهداشت در ستاد برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره برخورد فیزیکی یک نماینده مجلس با سرباز راهور و پیگیری نیروی انتظامی در این رابطه، اظهار کرد: از همان دقایق نخست که بنده از موضوع مطلع شدم، دستور دادم بازرسی کل ناجا و معاونت حقوق نیروی انتظامی این موضوع را به سرعت رسیدگی کند و اگر این اتفاق به این صورتی که اعلام می‌کنند روی داده باشد حتماً از مأمور وظیفه‌شناس‌مان حمایت خواهیم کرد.

رئیس پلیس کشور افزود: البته موضوع در دست بررسی است، امیدواریم که همه قانون را رعایت کنند، کسی در برابر قانون مستثنی نیست و همه در برابر قانون مساوی هستند.

رحیمی در پاسخ به این سؤال که این اتفاق توسط نمایندگان مجلس بارها تکرار شده اما منتج به پیگیری نشده است، گفت: در مواردی که قبلاً پیش آمده و اثبات شده بود، حمایت کامل و محکمی از مأمورمان داشتیم و منجر به این شد افرادی که کوتاهی یا مقررات را رعایت نکرده بودند، طبق قانون با آنها برخورد شود.

این مقام انتظامی درباره ترافیک شدید در پایتخت نیز بیان کرد: نیروی انتظامی ملزم به اجرای مقررات و مصوباتی است که در ستاد ملی مقابله با کرونا درباره محدودیت شبانه اتخاذ شده است. البته مردم نیز رعایت کرده‌اند اما در شهرهای بزرگ حین بازگشت افراد از محل کار به منزل و خارج شدن از محدوده ترافیک دچار مشکلاتی می‌شوند که امیدواریم مردم این موضوع را نیز رعایت کنند.

فرمانده ناجا درباره درخواست صدور اعلان قرمز برای عاملان ترور شهید فخرایی‌زاده نیز خاطرنشان کرد: ما با هماهنگی دستگاه قضایی و سازمان اینترپل پیگیر این موضوع هستیم و پرونده در این رابطه تشکیل شده و امیدواریم که آنها نیز (سازمان اینترپل) همکاری با ما داشته باشند، مدارک در این پرونده کامل است و ان‌شاءالله با کمکی که توسط اینترپل صورت می‌گیرد بتوانیم برخورد کاملی با عاملان ترور شهید فخری‌زاده داشته باشیم.

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا