;

اعزام بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور درسال جاری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز، مهدی علی اکبر زاده در مراسم تجلیل از دست اندرکاران حوزه ستادی اردوهای راهیان نور که در ساختمان علاقمندان برگزار شد، اظهارکرد: اردوهای راهیان نور امسال یکی از بهترین و دقیق ترین اردوهای مشترک بین آموزش و پرورش وسازمان بسیج می باشد که تاکنون برگزار شده است.

وی افزود: اردوهای راهیان نور یکی از تاثیر گذارترین فعالیت های حوزه تربیتی محسوب می شود  و آنچه از دلنوشته های دانش آموزان بر می آید تاثیر عمیق اردوهای راهیان نور بر روح و روان آنهارا نشان می دهد.


علی اکبرزاده گفت: از ویژگی های اردوهای راهیان نور، آشنایی دانش آموزان با واقعیت های جبهه و جنگ، کوتاه بودن زمان اردو و آشنایی با قهرمانان جبهه و جنگ است.


مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی تصریح کرد: دانش آموزان شرکت کننده در اردوهای راهیان نور، سفیرانی هستند که راه و زندگی و ایثارگری را برای جامعه بازگو می کنند.


وی گفت: تاکنون بیش از۵۵۰ هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور اعزام شده اند واین اعزام ها تا پایان شهریورادامه دارد.


علی اکبرزاده ادامه داد:یکی از فعالیت های تابستانی اوقات فراغت برگزاری اردوهای راهیان نور است و در این راستا یادمان های شهدا در غرب وشمال غرب کشور فعال وپذیرای دانش آموزان است.


وی از آغاز رسمی اردوهای راهیان نور سال تحصیلی جدید از ۱۲ مهر ماه خبرداد و افزود: طی مراسم نمادینی با حضور مسئولین و دانش آموزان اردوهای راهیان نور در کرج آغاز می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا