;

اعضای کنسرسیوم بانکی شرکت پدیده، به تعهد خود عمل کردند

معاون اقتصادی از اقدام مثبت اعضای کنسرسیوم بانکی ویژه شرکت پدیده، برای واریز حدوداً ۲۰ درصد از قدرالسهم معین و ابلاغی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ؛ بابک دین پرست رییس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده ، با اعلام این خبر افزود: همانگونه که قبلا نیز اعلام شده بود، پس از آنکه بانک های صادرات، تجارت و ملت، مجموعاً نسبت به پرداخت مبلغ ۵۳۰ میلیارد ریال به حساب ویژه سندیکا اقدام نموده بودند، طی روزهای اخیر دو بانک سپه و شهر نیز با تخصیص مجموعاً ۲۰۰ میلیارد ریال، موجودی حساب مذکور را به ۷۳۰ میلیارد ریال ارتقا دادند.

وی گفت: با واریز مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال از قدرالسهم بانک ملی ایران، اکنون مجموع تسهیلات پرداختی از سوی کنسرسیوم بانکی به شرکت پدیده، به رقم ۹۵۰ میلیارد ریال رسیده است.

معاون اقتصادی وزیر کشور اظهار امیدواری کرد با توجه به تخصیص حدوداً ۲۰ درصد از مبلغ ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات مصوب و فراهم شدن اعتبار مورد نیاز برای فعالیت پرشتاب شرکت پدیده، هیات مدیره شرکت پدیده نیز با تلاش بیش از پیش و استمرار حمایت های ستاد تدبیر استان خراسان رضوی، هر چه سریعتر، عملیات اجرایی تکمیل پروژه های ناتمام شرکت را آغاز کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا