;
آخرین اخبار

افتتاح حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارخانجات بندرعباس در هفته دفاع مقدس

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان، در هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس سازمان بسیج ادارات،رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و جمعی از مسئولین ادارات دفتر حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارخانجات بندرعباس در محل فرمانداری این شهرستان افتتاح شد.

عزیزالله کناری فرماندار در مراسم افتتاح این حوزه مقاومت ضمن تبریک هفته دفاع مقدس با اشاره به ارزش و جایگاه بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اظهار د اشت: وظیفه ای که ما در این رابطه داریم این است که بیشتر موضوع تشکل ها را در بسیج گسترده تر، عمیق تر و کاملتر کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تفکر بسیجی، ولایتمداری را در رأس تفکر بسیجی دانست و افزود: یک بسیجی باید ولایتمداری نمونه باشد، یعنی پیرو و مخلص ولایت فقیه باشد.

کناری در بخش پایانی سخنانش تصریح کرد: من افتخار می کنم که در خدمت عزیزان بسیجی هستم و امروز با همت همین عزیزان شاهد افتتاح حوزه بسیج ادارات و کارخانجات شهرستان هستیم، امیدوارم این حوزه منبع خیر و برکت باشد و بتوانیم با فعالیت های مختلف فرهنگی، آموزشی و اجتماعی روحیه جهادگری و تلاش و شهادت را بین کارکنان ادارات و کارگران ارتقا دهیم.

در ادامه سرهنگ پاسدار حمید مانگاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندرعباس با تأکید بر این که ما هرچه داریم به برکت خون شهدا است اظهار داشت: ان شاءالله خدا به ما توفیق دهید تا سرباز خوبی برای این نظام الهی و سراسر نور با رهبری داعیانه حضرت آقا باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندرعباس با بیان این که مأموریت مهم بسیج، مأموریت جذب حد اکثری است تصریح کرد: آن چیزی که بعد از جذب بایستی دنبال شود، کادرسازی برای نظامی است که قرار است ان شاءلله به نظام و حکومت جهانی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) منتهی شود.

ماندگاری ادامه داد: اگر ما روی جذب تأکید داریم این است که با افزایش روحیه ایثار و جهاد در کارکنان دولت و کارگران موجب ارتقای بهره وری و رضایتمندی مردم از خدمات باشیم.

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا