;
آخرین اخبار

اقتدار و امنیت کشور به برکت قرآن است/ قرائت قرآن در خانه فراموش نشود


ایسنا/گیلان معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، اقتدار و امنیت و آرامش و عزت کشور را به برکت قرآن دانست و گفت: مادامی که با قرآن انس داشته باشیم، از اقتدار و امنیت برخوردار خواهیم بود.

در اختتامیه سی ویکمین دوره مسابقات ناجا در گیلان، با اشاره به برنامه های خوب نیروی استان گیلان در حوزه قرآن، اظهار کرد: گیلان یکی از استان های خوب ناجا در برنامه های قرآنی سازمان عقیدتی سیاسی ناجاست.

وی با اشاره به رضایت رهبر انقلاب از عملکرد ، افزود: ناجا هم در وظیفه ذاتی خودش که برقراری نظم و امنیت در کشور است، عملکرد قابل قبولی دارد و هم در عرصه های فرهنگی و قرآنی خوش درخشیده است.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، با بیان اینکه ناجا در مدیریت بیماری و برگزاری انتخابات نیز نقش آفرین بوده است، عنوان کرد: عملکرد ناجا موجب تامین امنیت انتخابات و صندوق های رای شد و شاهد برگزاری باسکوه انتخابات و مشارکت همگانی خانواده ناجا در این عرصه حساس سیاسی بودیم. امیدواریم دولتمردان از این ظرفیت برای خدمت رسانی بیشتر به مردم استفاده کنند.

بهرامی، با اشاره به تهیه و توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در سراسر کشور توسط ناجا در رزمایش مومنانه، گفت: ناجا جزو اولین سازمان های مستقر در مرز مهران و شلمچه بود تا به زوار اربعین خدمت رسانی کند.

وی رضایتمندی مردم در کنار رضایت رهبر انقلاب از عملکرد ناجا را مایه افتخار دانست و اضافه کرد: رمز موفقیت ناحا در تمام ماموریت ها و برنامه ها و فعالیت ها پیروی از تدابیر و فرامین رهبر انقلاب است و نیروهای انتظامی خودشان را ولایت و انقلاب و نظام و وطن می دانند.

معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، با تاکید بر لزوم انس جامعه با قرآن به ویژه ، عنوان کرد: انس با قرآن در کلام نمی شود و باید با قرآن مانوس باشیم، زیرا راه سعادت و رستگاری مراجعه به قرآن است و بیش از ۱۰۰ آیه درباره اهمیت قرائت قرآن داریم.

وی با بیان اینکه قرائت روزانه قرآن باید جزو برنامه های ثابت ما به ویژه باشد، یادآور شد: خواندن قرآن در خانه را فراموش نکنید، زیرا امروز به برکت انقلاب و خون شهدا این فرصت فراهم شده است و باید در کنار قرائت قرآن، فهم و تدبر داشته باشیم.

بهرامی، قرائت قرآن را مقدمه تدبر در آیات دانست و اضافه کرد: برگزاری محافل و مجالس و مسابقات قرآن با هدف قرآنی شدن جامعه ما و ما و اقتصاد ما و سیاست ما و فرهنگ ما و اخلاق ماست.

معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، نهضت انقلاب اسلامی و بیرون راندن طاغوت را را براساس عمل به قرآن دانست و متذکر شد: انقلاب اسلامی زمینه احیای دین را فراهم کرده و لذا ۴۳ سال است که به قرآن تمسک داریم و براساس آموزه های قرآنی حرکت می کنیم. همین ایمان به وعده های الهی موحب شده که کمترین وابستگی را به کشورهای دنیا داشته باشیم و جزو معدود کشورهای تولیدکننده هستیم.

وی اقتدار و امنیت و آرامش و عزت کشور را به برکت قرآن دانست و گفت: مادامی که با قرآن انس داشته باشیم، از اقتدار و امنیت برخوردار خواهیم بود و لذا باید از فرصت خدمتگزاری برای خدمت به مردم و استفاده کنیم.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا