;
آخرین اخبار

اقتدار و امنیت کشور به برکت قرآن است/ قرائت قرآن در خانه فراموش نشود

[ad_1]

ایسنا/گیلان معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، اقتدار و امنیت و آرامش و عزت کشور را به برکت قرآن دانست و گفت: مادامی که با قرآن انس داشته باشیم، از اقتدار و امنیت برخوردار خواهیم بود.

سردار محمد بهرامی در اختتامیه سی ویکمین دوره مسابقات قرآن کریم ناجا در گیلان، با اشاره به برنامه های خوب نیروی انتظامی استان گیلان در حوزه قرآن، اظهار کرد: گیلان یکی از استان های خوب ناجا در برنامه های قرآنی سازمان عقیدتی سیاسی ناجاست.

وی با اشاره به رضایت رهبر انقلاب از عملکرد نیروی انتظامی، افزود: ناجا هم در وظیفه ذاتی خودش که برقراری نظم و امنیت در کشور است، عملکرد قابل قبولی دارد و هم در عرصه های فرهنگی و قرآنی خوش درخشیده است.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، با بیان اینکه ناجا در مدیریت بیماری کرونا و برگزاری انتخابات نیز نقش آفرین بوده است، عنوان کرد: عملکرد ناجا موجب تامین امنیت انتخابات و صندوق های رای شد و شاهد برگزاری باسکوه انتخابات و مشارکت همگانی خانواده ناجا در این عرصه حساس سیاسی بودیم. امیدواریم دولتمردان از این ظرفیت برای خدمت رسانی بیشتر به مردم استفاده کنند.

بهرامی، با اشاره به تهیه و توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در سراسر کشور توسط ناجا در رزمایش مومنانه، گفت: ناجا جزو اولین سازمان های مستقر در مرز مهران و شلمچه بود تا به زوار اربعین خدمت رسانی کند.

وی رضایتمندی مردم در کنار رضایت رهبر انقلاب از عملکرد ناجا را مایه افتخار دانست و اضافه کرد: رمز موفقیت ناحا در تمام ماموریت ها و برنامه ها و فعالیت ها پیروی از تدابیر و فرامین رهبر انقلاب است و نیروهای انتظامی خودشان را سرباز ولایت و انقلاب و نظام و وطن می دانند.

معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، با تاکید بر لزوم انس جامعه با قرآن به ویژه جوانان، عنوان کرد: انس با قرآن در کلام نمی شود و باید با قرآن مانوس باشیم، زیرا راه سعادت و رستگاری مراجعه به قرآن است و بیش از ۱۰۰ آیه درباره اهمیت قرائت قرآن داریم.

وی با بیان اینکه قرائت روزانه قرآن باید جزو برنامه های ثابت ما به ویژه نیروهای مسلح باشد، یادآور شد: خواندن قرآن در خانه را فراموش نکنید، زیرا امروز به برکت انقلاب و خون شهدا این فرصت فراهم شده است و باید در کنار قرائت قرآن، فهم و تدبر داشته باشیم.

بهرامی، قرائت قرآن را مقدمه تدبر در آیات دانست و اضافه کرد: برگزاری محافل و مجالس و مسابقات قرآن با هدف قرآنی شدن جامعه ما و سبک زندگی ما و اقتصاد ما و سیاست ما و فرهنگ ما و اخلاق ماست.

معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی ناجا، نهضت انقلاب اسلامی و بیرون راندن طاغوت را را براساس عمل به قرآن دانست و متذکر شد: انقلاب اسلامی زمینه احیای دین را فراهم کرده و لذا ۴۳ سال است که به قرآن تمسک داریم و براساس آموزه های قرآنی حرکت می کنیم. همین ایمان به وعده های الهی موحب شده که کمترین وابستگی را به کشورهای دنیا داشته باشیم و جزو معدود کشورهای تولیدکننده واکسن کرونا هستیم.

وی اقتدار و امنیت و آرامش و عزت کشور را به برکت قرآن دانست و گفت: مادامی که با قرآن انس داشته باشیم، از اقتدار و امنیت برخوردار خواهیم بود و لذا باید از فرصت خدمتگزاری برای خدمت به مردم و استفاده کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا