;
انتظامی

الحاق تجهیزات جدید به ناجا/ از پهپاد تا خودرو و شناور


به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، در حاشیه الحاق تجهیزات جدید به یگان‌های عملیاتی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فرماندهی مرزبانی انتظامی، پلیس پیشگیری انتظامی و پلیس آگاهی انتظامی) گفت: طی یکسال گذشته، چهار مرحله الحاق تجهیزات به یگان‌های عملیاتی و پلیس‌ها و معاونت‌های تخصصی داشتیم، امروز هم شاهد الحاق بخشی از تجهیزات مورد نیاز به فرماندهی انتظامی مرزبانی، پلیس پیشگیری و پلیس آگاهی انتظامی هستیم.

وی اضافه کرد: ان شاء الله با الحاق این تجهیزات شاهد حرکت رو به جلو در انجام مأموریت‌ها خواهیم بود. جا دارد از عزیزان و همکارانمان در ستاد کل نیروهای مسلح، وزرات دفاع و معاونت آماد و پشتیبانی فرماندهی کل انتظامی قدردانی کنم.

سردار اشتری با اشاره به تنوع، پیچیدگی و گستردگی مأموریت‌های انتظامی از مرز تا داخل شهرها خاطرنشان کرد: در روند الحاق تجهیزات به یگان‌های عملیاتی انتظامی، شاهد الحاق و تخصیص ۱۸۰۰ دستگاه انواع خودرو، ۷۰۰ دستگاه موتورسیکلت، ۸۵ فروند شناور و ۲۵۰ دستگاه خودروی تاکتیکی و … هستیم، همچنین تجهیزات هوایی (بالگردی و پهپاد) نیز به یگان‌های عملیاتی ملحق و تزریق شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: قطعاً الحاق این تجهیزات و تخصیص امکانات نوین به یگان‌های عملیاتی موجب ارتقا توان تحرک پلیس و افزایش اقتدارمان می‌شود که دستاورد آن تقویت امنیت در مرزها و شهرها برای مردمان عزیزمان است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: انتظامی جمهوری اسلامی ایران با داشتن نیروهای مجرب، آموزش دیده، حرفه ای و تجهیزات بروز، با اقتدار مأموریت‌ها را دنبال می‌کند.

وی با اشاره به حمایت‌های ستاد کل نیره‌ای مسلح از فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ان شاءالله در برنامه‌های ۱۴۰۱ و همچنین نیز روند تقویت پلیس مستمر باشد و تداوم داشته باشد، ما نیازمندی هایمان را در بخش تجهیزات و ابنیه اعلام کردیم و لازم است که مسئولان ذی ربط به منظور تقویت اقتدار پلیس، حمایت و پشتیبانی‌های لازم را داشته باشند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا