;
انتظامی

امنیت مناطق کویری ارتقا می‌یابد


به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار حسین اشتری صبح چهارشنبه در سفر به استان با اشاره به اینکه هم افزایی فرماندهان در استان‌های همجوار از ضرورت‌های مهم و اساسی است، اظهار داشت: در سایه این هم افزایی و همکاری امیدوار به ارتقا امنیت مناطق کویری ایران هستیم.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا نشستی با حضور فرماندهان انتظامی استان‌های ، کرمان، ، اصفهان و تعدادی از مدیران و فرماندهان حوزه تکاوری در منطقه کویر برگزار می‌شود، افزود: امنیت مناطق کویری ایران بسیار حائز اهمیت است و در این نشست حول محور این موضوع هماهنگی انجام می‌شود.

اشتری با بیان اینکه امنیت استان یزد در حال حاضر مطلوب است، افزود: مهمترین چالش استان یزد، بحث ترانزیت موادمخدر از شرق به مرکز کشور است که در این راستا در تلاش برای برنامه ریزی و تأمین تجهیزات مورد نیاز هستیم.

فرمانده با بیان اینکه تجهیزات بیشتری طی روزهای آینده به استان یزد می‌رسد، عنوان کرد: پهپاد از جمله تجهیزات ارسالی برای استان یزد است و امیدواریم با این تجهیزات پایش بهتری در منطقه انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی هیچ مماشاتی در برخورد با قاچاقچیان موادمخدر ندارد، تصریح کرد: این افراد خسارت بزرگی به سرمایه‌های اصلی این کشور که هستند، می‌زنند بنابراین قاطعیت در برخورد با آنها در دستور کار است.

اشتری با اشاره به افزایش کشفیات موادمخدر در ۶ ماه گذشته اظهار داشت: این میزان کشفیات نشان از اهمیت و جدیت کار برای پلیس انتظامی است و برای مقابله با موادمخدر از تجهیزات به‌روز و پایش تصویری مستمر در کشور استفاده خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی به منظور شرکت در نشست فرماندهان نیروی انتظامی استان‌های اصفهان، کرمان، ، خراسان رضوی، سمنان، و هرمزگان که به میزبانی یزد برگزار می‌شود، به این استان سفر کرده است.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + ده =

دکمه بازگشت به بالا