;
آخرین اخبار

انتخاب آیت الله رئیسی انتخابی موفق در ایجاد عدالت، رفع تبعیض و مبارزه با فساد است

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛به مناسب میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) روز دختر جشنواره حامیان آیت الله رئیسی کاندیدای سیزدهیم دوره انتخابات ریاست جمهوری در پارک ولایت یاسوج برگزار شد. گفتنی است در این مراسم زهرا کاوه فرزند سردار شهید کاوه به سخنرانی پرداخت.

فرزند شهید والامقام محمود کاوه در این آیین گفت: در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

وی افزود: ما فرزندان همان مردان هستیم، راست قامتانی که رَهبان الیل و اَسَد النها بودند، مرگ آشامانی که قفس تنگ دنیا را بر نتافتند و برای دفاع از این پُر حماسه ترین قطعه جغرافیایی عالم شربت شهادت نوشیدند.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین خصیصه شهیدان ما عشق به ملت عزیز ایران بود و اثبات این عشق و ارادت را به ملت خویش با اهداء جانشان، به رُخ عالمیان کشاندند آنان برای همیشه شمعی مُشعشع در ضمیر مُنیر همه صالحان خواهند بود.

کاوه افزود: آنها رفتند تا ایران همچنان کشوری باشد مقتدر، آرام، مأمن آزادی خواهان جهان.

وی عنوان کرد: بدون اغراق می گوییم تلخترین روزها و سالهای حیات ما خانواده های شهدا سالهایی است که عده ای برای القاء مِهتری غرب، معیشت و رفاه و آسایش مردم را به گروگان گرفته اند. این سالها اگر کمر مردم ایران را خم کرد، کمر پدران و مادرانِ قد خمیده و داغدار شهدا را شکست.

فرزند شهید کاوه یادآود شد: پدران و مادرانی که برای گوهرِ تابان شدنِ ایرانمان، جگرگوشه هایشان را دادند و خون دلها خوردند و فرزندان شهدایی که درد و رنج فقدان پدر را به دوش کشیدند که این حماسی ترین قطعه پر تلالوء عالم، یعنی فیزیک ایران و متافیزیک انقلاب اسلامی، عزیز و با عظمت بماند و امروز فقر و گرسنگی و زباله گردی و بی کاری جوانان با استعدادِ ایرانمان دردیست جانکاه تر از فراق عزیزانمان.

وی ادامه داد: محرومین شریف و ستونهای خیمه انقلابِ شهیدان؛ و قسم خورده های امام روح الله، ما شریک سفره های تُهی شما هستیم، پدران و مادرانِ عزیز ایرانی ما شرمسار شرمندگی های شما در برابر فرزندانتان هستیم. ما شریک غم های جوان بیکار هستیم ما از طرف همه مسببانِ طلبکار وضع موجود از شما طلب حلالیت می کنیم. اینبار شما را خطاب نوشته مان قرار می‌دهیم، ما فرزندان همان مردان گمنامی هستیم که بیصدا و بی ادعا در خاک ایران خفته اند شهیدانی که برای بوسیدن خاک سَر قله ها، خطرها را به جان خریدند و امروز ادای دِین آنان حراست از میراث انبیاء یعنی انقلاب اسلامی است که توسط عده ای به انحراف سوق داده شده است.

کاوه افزود: انحرافی که توسط دولتمردان، مسئولیت پذیری به جای زحمتِ بیشتر، عجین با اشرافیت و هزار فامیلی و قبیله گرایی و باندبازی شده است و ملت ایران باید جلو این انحراف را بگیرند.

وی تاکید کرد: هشت سال دولت دروغ، بی تدبیر و خسارت بار را در ایران تجربه کردیم، دولتی که کرامت انسانها را پاس نداشت و شرافت مردم عزیز ایران را نشانه گرفت. ما خانواده‌های شهدای انقلاب و ۸سال دفاع مقدس با توجه به وضعیت امروز، ‌برای ادامه‌ راه شهیدان، زنده ‌نگه داشتن خط امام و رهبری، تحقق آرمان‌های انقلاب و برای تکرار نشدن سالهای تباهی و دروغ به فرزند فاضل و باتقوای امام خمینی(ره)‌، همیشه آماده ی رهبر معظم انقلاب و وطن عزیزمان ایران اسلامی، دکتر سید ابراهیم رئیسی رای می دهیم تا ارزش های این سرزمین کهن و مکتب مترقی مان، راه پرفراز و نشیب و سخت را به پشتوانه ی حمایت و صبوری شما عزیزان طی نماید و بی کفایتی ها و مشکلات پایان یابد و جای آن کار و خدمت بی منت برای آحاد ملت ایران برقرار گردد و کشور در مدار پیشرفت و عدالت قرار گیرد.

آرزوی ما و آرمان پدرانمان چیزی جز شادی، آرامش و برقراری عدالت و رفاه برایتان نبوده است و از خداوند سبحان برای این مرز پرگهر آبادانی را طلب داریم.

ایمانی مسئول ستاد انتخاباتی امور بانوان آیت الله رئیسی نیز در این همایش گفت: بی بی دو عالم فاطمه زهرا سلام الله علیها و دختران شایسته اش چون زینب کبری و حضرت معصومه الگوی بانوان و دختران جامعه اسلامی است.

رئیس ستاد بانوان همچنین فرصت اندک تا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را فوق العاده مهم دانست که می بایست حق انتخاب و رفتن پای صندوق را نباید از دست دهیم و همه را دعوت به مشارکت حداکثری نمود که در این بین انتخاب آیت الله رئیسی را انتخابی موفق در ایجاد عدالت، رفع تبعیض و مبارزه با فساد دانست و از ویژگی هایی چون ساده زیستی، اقتدار، پای کار بودن، خستگی ناپذیری، انگیزه، درک فقرا و . . را از ویزگی های حضرت آیت الله رئیسی دانست.

ایمانی همچنین فعال شدن بانوان را با تشکیل ستاد در همه شهرستان ها و حتی بخش ها و بعضا دهستان ها و روستاها در استان از توفیقات این مرحله از انتخابات دانست و نقش آفرینی بانوان کهگیلویه و بویراحمدی در امورات آموزشی، تربیتی، اقتصادی، خانه داری را مورد تحسین دانست و گفت: بانوان حامی بعضا با تشکیل گروه های واتس اپی ستادها را به خانه ها و جمع خانواده، فامیل و همکاران برده اند که در نوع خود مثال زدنی و قابل تقدیر است.

 

 

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا